Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy keltenétek fel egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltenétek fel egy férfi érdeklődését, aki már rég ismer titeket de csak köszönő viszonyban vagytok?

Figyelt kérdés
Már két éve bejárok egy intézménybe ahol van egy helyes recepciós srác. Mindig csak köszönünk egymásnak, különösebben nem érdekelt eddig. Valamiért elkezdtem vonzódni hozzá, és szeretném elérni hogy észrevegye már másképp nézek rá, és merjen édeklődő lenni. Már próbálkoztam szemezéssel, de nem vette a lapot eddig. Sokszor zavarba jön ha lát, de szeretném elérni hogy észrevegye megváltozott bennem valami. Milyen trükköket vetnétek be, milyen csábítási praktikákat?:)
2009. márc. 7. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha legközelebb fürdőruhában mennél be, tuti felfigyelne rád ;)
2009. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Két éves " köszöntgetös" kapcsolat után talán megtörhet a jég........de nem ö fog kezdeményezni, mert a poziciójánál fogva ezt nem teheti. Meg azt hiszem, ettöl ö inteligensebb is. De Te minden további nélkül... pl. megkérdezni valami "fontosnak tünö jelentñektelen dolgot"... (pl buszjáratok; vonat-menetrend.... bármi, ami a helyi viszonyokra rávetíthetö.....) Ez amolyan alibi...de pont elég arra, hogy valami kapcsolat azért alakuljon. Aztán persze legközelebb "megköszönheted"... hogy "tényleg igazad volt, mert..." ... s onnan már hozza a helyzet. Hajrá! Sok sikert!!
2009. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A fürdőruha tuti sikert aratna, de szerintem ezek után örülne hogy eddig nem került bensőségesebb kapcsolatba egy őrülttel:D

Amúgy már próbálkoztam azzal, hogy megkértem fogja meg a táskámat egy percre amíg felveszem a kabátomat, erre mondta hogy soha rosszabb kérésem ne legyen:) meg nagyon kedves vagyok vele, vagyis sokat mosolygok. Meg egyszer olvasnivaló újságot is hagytam ott neki. De úgy különösebben beszélgetni nem sikerült... Még a nevét sem tudom.. Azért köszi a segítséget, a busz menetrend kérdést még elsüthetem:) De ha sok ideig nem fog reagálni akkor hagyom..

2009. márc. 8. 00:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva én eléggé rosszul tudom értelmezni a női jeleket. Meg olyan még nem fordult velem, elő hogy valaki két év után elkezd érdeklődni utánam. Persze lehet hogy én nem vettem észre. Nos lehet hogy ő is hasonló típus mint én. Ez esetben ne csak köszönj neki, hanem próbálj meg beszélgetést kezdeményezni vele.
2009. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!