Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elhárítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elhárítani a támadásokat, melyek a múltból kísértik az embert?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag friss párkapcsolatban élek, jól ismerem a páromat és nagyon szeretem őt! Már az elején tudattam vele, hogy csak olyan információkat osszon meg velem, amiket szeretne, és amik valóban számítanak a közös életünkben. Ez így furán hangzik, tudom, de róla azt kell tudni, hogy régebben nagyon nagy csajozós volt és elég hosszú lista áll mögötte. Anno ezt nem tudtam, mivel nem ismertem korábban, de a szüleim mondták, hogy ismerik az ő szüleit és az évek során hallottak egyet s mást róla. Igazából csak rá kell nézni és az ember azt gondolja, hogy hülye lett volna, ha a fiatalabb éveiben nem használja ki azt, amije van. Én is mindig az ilyenekre buktam és ha belefért volna az értékrendembe, szerintem akár egy éjszaka erejéig is örültem volna a társaságának.

Szóval igyekeztem kerülni ezeket az információkat, mert engem nem érdekel, ami elmúlt az elmúlt és nem ítélem el semmi miatt, viszont, nem is akarom nagyon tudni! Mostanában egyre többet hallom, hogy ezzel a lánnyal is volt, ezzel is, meg azzal is és ezeknek a többsége része az életemnek, látom őket az iskolában, a buszon, a városban, az utcán...egyszerűen körülvesznek mindenhol! Mindig látja rajtam, ha valami bánt, és ilyenkor is észre veszi, de nem mondom neki, hogy "hát képzeld, újra megtudtam, hogy ehhez is volt közöd, meg ahhoz is és nagyon fáj" hanem ráfogom, hogy fárasztó napom van, fáj a fejem stb.

És nem is szeretném mondani, mert megváltozott azóta, teljesen más ember lett, felnőtt, kiélte magát, nekem mégis nehezemre esik feldolgozni ezeket, és pont ezért nem akartam tudni, mert amíg nem tudom, addig a legjobb. Most meg kész katasztrófa minden és elkenődtem nagyon.

Valahogy háttérbe kéne zárjam ezeket a rossz dolgokat, de hogyan? Jóga, meditálás ér valamit szerintetek?



2013. nov. 11. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyen pasival össze sem jöttem volna..nem is hiszem hogy "megjavulnak" valaha
2013. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó sokat írtál...basszus...

Ha szereted Őt tök mind1 ,hogy előtted kivel, mikor, hol, mennyit és milyen szögben... szerintem. Meg egyébként is mit számít ,hogy látod őket?? Az már a múlt..

2013. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!