Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után nem ciki újra kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem magam miatt kérdezem, eszembe jutott egyik nap vajon mennyi idő a maximális ami eltelhet az újra kezdés előtt? Tudom van az a mondás hogy ''felmelegítve csak a káposzta jó'', de akad kivétel, a barátaim közt tudok egy párról akik 6 éve vannak együtt, boldognak tűnnek de nemrég vallották be hogy egyszer már szakítottak, nem tudom mennyi idő múlva kezdték újra.

Egyik barátnőmnél próbálkozik a kb. 11 évvel ezelőtti pasija, ezt még én is cikinek találtam hogy a srác egy ilyen hosszú idővel ezelőtti dolgot akar újra kezdeni. :-O Túlzásnak tartom, és a barátnőmnek is van most valakije és nem is szereti ezt a régit. Azt gondoltam talán egy-két év elmegy de nem több mint 10 év, majd elgondolkodtam, talán több is belefér?

Mit gondoltok?



2013. nov. 11. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármennyi :) Nagynéném 50évesen jött össze az egykori tini szerelmével :) és nagyon boldogok együtt :)
2013. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindegy mikor kezditek el az a lényeg hogy olyannal akivel meg is éri újra kezdeni
2013. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

10 év nagyon hosszú idő.

elég arra,hogy az ember pál fordulatot vegyen és előnyére megváltozzon.

2013. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az egyik félben még maradtak az érzések ennyi idő elteltével is az már jelenthet valamit, ilyen esetekben talán meg lehet próbálni. Attól függ a másik fél hogy áll hozzá. Szerintem kevés ahol mindkét fél így érez. Általában ez már viszonzatlan mert a másik már rég továbblépett. Hozzám pl nem jöhetne vissza egyik korábbi exem sem, mert már nem érzek irántuk semmit, teljesen kiábrándultam és megutáltam őket. Persze könnyen lehet, hogy a parázsnak ami megmaradt elég lenne egy kis szellő hogy újra lángra kapjon de akkor sem lennék képes olyan emberrel újrakezdeni akit már leírtam. Főleg aki engem dobott anno egy másikért, az meg aztán főleg meg se próbálja visszakuncsorogni magát..
2013. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, h senkivel nem kezdeném újra, ami egyszer már tönkre ment. Annyit nem ér egyik sem. F/31
2013. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as mondom, több mint 10 év tényleg hosszú idő és ez idő alatt megváltozhat az ember, viszont ez a srác akiről szó van és hajtott megint a barátnőmre, abszolúte semmit sem változott vagy még rosszabb is lett. Régebben is voltak vele gondok, barátnőm mindent megtett érte hogy segítsen neki de nem sikerült. Még ha meg is változott volna se lehetne köztük semmi mert barátnőm már nem szereti őt, elég hosszú idő ez ahhoz hogy az érzések elmúljanak.
2013. nov. 27. 11:13
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4-eske, te aztán meg honnan tudod mi a helyzet, talán ismered őket, ott voltál? Nem! Bölcsebb lettél volna ha hallgattál volna. Amit a nőkről írtál szerinted milyenek, ez pont hogy inkább a pasikra jellemző (tisztelet a kivételnek) hogy nem képesek beismerni a hibáikat és hogy ösztönlények (mennek a f@rkuk után), a nők pont hogy magukat hibáztatják és érzelmesebbek.

Ha igaz is lenne, olyan általánosító lenne mint az ha azt mondanánk hogy minden pasi sört vedel és foci meccset néz a tv-ben pedig nem mindegyiknek ez a szokása.

Nem a barátnőm hibázott anno, pont hogy mindent megtett a srácért hogy segítsen neki, de reménytelen eset volt, mikor nem volt munkája és a barátnőm pénzt adott neki azt is elverte hülyeségekre, ha volt munkája és keresett pénzt azt is elszórakozta. Ebből lett elege barátnőmnek csak amikor ki akarta rakni a srác zsarolgatta érzelmileg, majd mikor már az önsajnáltatás sem hatott akkor kitette a szűrét.

Nem a barátnőmnek kéne belátnia a (nem létező) hibáit, hanem a srácnak, aki nemhogy nem tanult belőlük de nem is változott semmit sem csak rosszabb lett, neki kéne belátnia és változnia belőlük de nem fog ha eddig se tette.

A hozzászólásodból lerí hogy egyenesen lenézed és megveted a nőket és akármi van számodra mindig a nő a hibás, szánni tudlak, ekkora maradit.

2013. nov. 27. 11:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi az egyik provokatív kommentnek ment az előző amelyik 4.-ik volt de látom valaki jelentette és nincs itt.
2013. nov. 27. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi rosszat írtam? Bocs, hogy válaszoltam a kérdésre, többet nem fordul elő. :(
2013. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem te hanem egy másik csak már törölték kommentjét.
2013. nov. 27. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!