Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha kitették egy ciki képem...

Ha kitették egy ciki képem egy oldalra avval mit tok kezdeni? :S

Figyelt kérdés

Az exem bosszuból bekülte egy elég gáz képemet egy oldalra és kiis tették :S Csak hülyéskedtünk eccer részegen, csináltunk képet én meg még régen átküldtem neki az a k.... meg most beküldte :S És most avval szivat mindenki! Hogy lehetne leszedetni onnan? :( Emailt írni felesleges nekik sose szednek le semmit... A szüleim nem láthatják meg mert kinyirnak :S:S Help pls!!!

16/F


2011. jan. 16. 20:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nagyon szemét lehet az exed, én megpróbálnék azért írni nekik mailt, hátha. Ha nem akkor küldenék nekik egy jó kis vírust, az elintézné a dolgokat.
2011. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj már meg írni te majom!

Hát elég ciki vagy így is!

2011. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ööö...semmit?!
2011. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem vok majom csak nem figyeltem oda!


Am meg muszály vmit kezdenem evvel mert tényleg megölnek a szüleim ha meglátják ááááá :(:(:(

2011. jan. 16. 21:04
 5/29 anonim ***** válasza:

először is adj ide egy linket róla,


másodszor pedig te magad is le tudod menteni,


harmadszor ne ugorj le a tizedikről és ne bántsd a lányt...

2011. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
mi van azon a képen? a muszáj pontos jé
2011. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz semmit, nem fogják leszedi, leszedetni se lehet, ez van.

Legközelebb jobban meggondolod, milyen képeket csinálsz, máris tanultál valamit.

2011. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérlek, ha 16 évesen már részegen hülyéskedsz, és annyi eszed van, hogy gáz képeket engedsz magadról csinálni, akkor tessék vállalni érte a felelősséget... ez van, nem tudsz már semmit tenni. Akkor kellett volna gondolkodni, nem most. A szüleid meg talán nem nézegetnek olyan oldalakat, ahol gáz képek vannak kirakva... reménykedj ebben. Ezentúl pedig talán több eszed lesz. Pech.
2011. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Ha ma került ki az oldalra, még lehet esélyed, ha régebben, akkor szerintem már az őseid is tudják. :D

Nem hiszem, hogy kinyírnak a szüleid egy fénykép miatt.


Azon aggódj inkább, hogy valószínűleg már a tanáraid is látták. :D

2011. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csinálsz a képen. Volt már rá példa, hogy leszedték az ilyet hasonló oldalakról.
2011. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!