Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17/18/19 éves lány szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17/18/19 éves lány szülei vajon mit szólnának ha a lányuk egy 23/24/25 éves sráccal kezdene el járni?

Figyelt kérdés
Elsősorban az említett korosztálybeli lányok véleményre lennék kíváncsi. Köszönöm.

2013. nov. 9. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 18/19 nagykorú! -_-
2013. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem számít ez, jogilag 14 éves kortól már fiatalkorú és 14 év a beleegyezési korhatár, de nem ezt kérdeztem, hogy a jog mit mond erről, hanem hogy a szülők vajon elfogadnák e az említett szituációt hogy egy 17-19 éves lány egy 20-as évei derekán járó sráccal jár.
2013. nov. 9. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:

ha 17 éves és 24-25 a srác...akkor csúnyán néznek,még ha 18 a srác 25 akkor is...amúgy semmit



de 17 évesen a 17 éves srác esetén is csúnyán néznek..:P

2013. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudod az életkort vagy 3 különbözö személy? :D
2013. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát kénytelenek lesznek, mivel ezek a lányok a korodbéli pasasokkal jönnek össze többnyire. Sőt még idősebbel! Van olyan ismerősöm aki 20 éves, és egy tőle 15-20 évvel idősebb pasassal van együtt. Szerinted ott mit szólnak a szülők? Szóval te még nem is vagy idős hozzájuk. 20/F
2013. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a barátnőmről van szó, aki 18 éves lesz hamarosan és egy 24 éves fiúval találkozgat mostanában és csak kíváncsi voltam rá, hogy szerintetek ebből mi fog kisülni, de akkor megnyugodtam, én is azt mondtam neki hogy normális ez a különbség és amúgy se az számít ha kedvelik egymást, csak hát ugye a szülők, de akkor nem hinném h gond lenne ebből.
2013. nov. 9. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:

15 évesen lett 21 éves barátom. Apa mindig is kedvelte, anya eleinte annyira nem, de kb. fél év után megbékélt. Már több mint 1,5 éve vagyunk együtt, mindkettőnket kedveli a másik családja :) (előtte volt egy barátom, aki 4 évvel volt tőlem idősebb, így tudták, hogy soha nem lesz velem egykorú barátom)

17L

2013. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!