Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen járni valakivel?

Figyelt kérdés
Jól tanulok (szóval tanulással kapcsolatos dolgokat ne mondjatok, légyszíves.) 1,5 éve ismerem a srácot, eddig csak legjobb barátok voltunk - az én részemről, ő már eddig is "próbálkozott", de pár hete megkérdezte, hogy nem járnék-e vele. Ő 15 múlt, én 14 vagyok. Mit gondoltok, korai? Nekem tetszik nagyon, ő pedig már régóta szerelmes belém elvileg. Előttem már volt két barátnője is (nem túl komolyak nyílvánÖ.. picit félek emiatt. :) Tipikusan az a nagyon türelmes, nagyon kedves, kitartó fiú.. de tényleg. :)
2013. nov. 8. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
jahh a te korodba játszótérre
2013. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Korai, felesleges, minek ilyen korban járni valakivel? Úgysem maradtok együtt maximum pár hónapig aztán jön a következő, utána a következő... Most csak azért, hogy 18 éves korodra már elmondhasd, hogy átmentek rajtad 5-6-an legalább?
2013. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Járni? Szerintem nem. Amíg minden rendben megy, semmi gond nincs, de a lefekvéssel várhattok néhány évet, nyugodtan. :)
2013. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a hihetetlen "tartalmas, helyesen írt, és kedves" választ, első válaszoló.
2013. nov. 8. 19:24
 5/17 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele erről, ő azt mondta, addig vár ameddig én nem szeretném, nem érdekli ha az 1-2 évbe is akár beletelik.. csak szeretne velem lenni. :)

Felesleges? 2. válaszoló.. tehát akkor 18 éves koromig ne is beszéljek fiúkkal? Esetleg legyek apáca? Nem szeretem a prűd embereket. :)

2013. nov. 8. 19:26
 6/17 anonim ***** válasza:
sztem ez így teljesen rendben van, én 15 leszek és engem nem érdekelne ki mit mond, viszont jelentkező nincs :S
2013. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát sokáig nekem se nagyon akadt. :)
2013. nov. 8. 19:32
 8/17 anonim ***** válasza:

hát akkor élj a lehetőséggel ;)

főleg ,hogy kölcsönös, mert sokszor van hogy csak egy oldali

2013. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Az osztálytársam (fiu) már 2 éve jár a barátnőjével és 8. osak vaggyunk ugyhogy nem kell hőblizni hogy 1-2hónapig fognak csak járni. jó?!
2013. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor minek tetted fel a kérdést, ha szerinted prűd aki azt mondja korai? :D Pedig az.
2013. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!