Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennének a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb két hónapja kerülgetjük egymás, flörtölünk, smárolunk, találkozgatunk. Ez eddig mind szép és jó, de a srác az a tipikus "rosszfiú", ergo közben másokkal is találkozgat, cigizik, iszik, és kb egy évvel ezelőtt még rosszabb volt a helyzet (vicces cigi, balhék stb...). Pluszban pedig még buta is... helyesírás semmi, jegyek 1-es, 2-es, 3-mas.

Én egyáltalán nem ilyen vagyok, mindig távol tartottam magam az ilyen srácoktól. Benne azonban valami mégis megfogott. Kezdek beleszeretni, holott tudom, hogy nem kellene. A családom, a barátaim is rossz szemmel néznék - ha tudnának róla.

Ti mit tennének a helyemben? Messze elkerülnétek a srácot, vagy megpróbálnátok vele kapcsolatot kialakítani? Részéről siman összejöjetnénk, én mondtam eddig nemet a dologra. Megéri kockázatni, hogy akik ismernek, azok csalódnak bennem, de én ennek ellenére boldog lennék? Vagy hagyjam a fenébe?

Én 17 vagyok, a srác 18.



2013. nov. 14. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2013. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Igazi főnyereménynek hangzik.


Sajnálom, de csak a puncid izgult rá a dologra, nem te. Csak ezt még ilyen fiatalon nem látják át a lánykák, lehet egy dugást még ez a srác is megérne - bár erősen kétlem - de kapcsolatot hidd el, hogy felejtős vele folytatni.

2013. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem értem miért mindig a dugásra kell gondolni?!...na a lényeg h véleményem szerint igen is kerüld a gyereket mert nem éri meg , ha tudod róla hogy ennyire rossz akkor veled is csak a rosszat tenné. Szerintem kerüld
2013. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is kerüld, de ebben csak te tudsz dönteni.... a leírtak alapján teljesen más az értékrendetek...végül is megpróbálhatsz közeledni felé csak nehogy rosszul süljön el..én is jártam már úgy hogy rosszfiút találtam magamnak, és csak lefeküdni akart velem(ezt véletlenül mondta el..) persze nem lett semmi belőle, mert én nem csak egy kalandot akartam...a srác kb 2 nap múlva már egy másik csajt fűzött....úgyhogy mondom, vigyázz!!
2013. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vi Infant válasza:

Szia!

Nem vagyok nagyon tapasztalt. És úgy érzem én vagyok a kisebbség, aki azt mondja, próbáld meg.:)

Ha másra nem is, de élménynek és tapasztalat szerzésnek jó lenne. Az pedig, hogy mások véleményét helyezed a saját boldogságod elé, nagyon rossz dolog.

Lehet, hogy az amit te megláttál benne nem csak az, hogy "ráizgult a puncid". Komolyan ki használ ilyen kifejezéseket?XD

Valószínű, hogy van valami, amit megláttál benne. Lehet, hogy ezt közelebbről is meg kéne nézned, nem gondolod?

Ha nem próbálod meg azon fogsz rágódni, hogy mi lett volna ha...

Ami a környezetedet illeti, ha tényleg szereted és boldog vagy vele, magasról szard le őket. :D

Tisztázzátok, hogy ki mit vár ettől a kapcsolattól. Mondd meg neki, hogy te egy monogám hosszútávú kapcsolatra vágysz.

Aztán meglátjátok mi lesz, mit reagál. Fektessetek le néhány alapszabályt.. stb.

Remélem, tudtam segíteni! :))

2013. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
fuss amig még nem vagy teljesen belé esve,tabasztalat(2 évig szenvedtem)
2013. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

En sem ertem, miert kell mindig a szexre gondolni... Eszembe sem jutott ilyen, hogy csak azert, mert...

5-ös, imadlak! Leirtad az osszes gondolatomat a dologgal kapcsolatban.:D

A tobbieknek is igazuk van, de... ott van bennem az az erzes, hogy ha nem probalom meg, lehet hogy jobban megbanom, mint ha megprobalom es nem jon ossze.

Es igazabol en mar tudom mit szeretnek...csak masok velemenye tart vissza.

2013. nov. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!