Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után feküdjek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után feküdjek le vele? Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Kis híján 2 hónapja járunk, de valamivel több mint 1 éve ismerem, több mint 4 hónap randizgatás után jöttünk össze. Mindketten megválogatjuk a partnereinket (hogy kivel kezdünk kapcsolatot), mind2en elítéljük az egyéjszakás kapcsolatokat és a komoly kapcsolatok hívei vagyunk, komolyra is tervezzük. Ő már nagyon szeretne lefeküdni velem és én is kívánom, de ugyanakkor félek is kicsit. Egyébként szűz vagyok és ő a második olyan srác az életemben, akit szeretek (szerelemből), am nehezen leszek szerelmes. Korai lenne még? Félek, hogy elveszítem, ha sokáig halogatom, de am megért és nem siettet, de érezteti, hogy nagyon szeretné. Sokat pettingeltünk már. Am ő 19 éves, én 17 éves.
2009. okt. 26. 19:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként amióta összejöttünk minden 7végén, legtöbbször pénteken és szombaton is együttalszunk, bemutatott már a szüleinek, stb.!
2009. okt. 26. 19:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Folosleges aggodnod:)!Abbol amit leirtal az jon le hogy megvan a szerelem, nem is egy hirtelen jott kapcsolatrol van szo ugyhogy en azt mondom nincs mitol felned.

A 17 az amugy is egy idealis kor a szuzesseg elvesztesehez. Gondoskodjatok arrol hogy senki ne zavarjon, nyugodtan kettesbe tudjatok lenni es egy kis batoritaskent igyatok meg egy egy poharka pezsgot vagy vorosbort.Csak azert hogy jobban ellazulj es ne gorcsolj azon milyen lesz...Egyebkent mindig legyen a az eszedbe hogy a szex annal jobb lesz minnel tobbszor csinaljatok, minnel osszeszokottabb egy par, tehat nem biztso hogy az elso valami iszonyat jo lesz de mindenkeppen egy meghitt pillanat. A fajdalom miatt ne aggodj, nekem pl nagyon picit fajt de ez nem igazi fajdalom....Bizz a baratodban es ha keszen allsz nyugodtan bizd ra magad es az erzeseidre.

21L

2009. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy jött le, hogy nagyon szerencsés vagy :) Ugyanis kevés ilyen megértő fiú van a mai világban :) Így aztán végképp nincs okod a félelemre :) Én 3 hónap után feküdtem le a barátommal, és nekem is ő volt az első :) Azt írtam, szerencsés vagy, de beszélhetek többesszámban is :) Szerencsések vagyunk, mert az én barátom ugyanolyan megértő, higgadt, mint a Te barátod :) Nem kell félned, biztosan nagyon megértő lesz majd akkor is, ha elérkezik az idő :) Nem kell félned, nekem pl. egyáltalán nem fájt és vérezni sem véreztem. Igaz ez egyénfüggő. A barátod pedig biztosan büszke lesz Rád hidd el :) Ilyen kapcsolatban, ennyi idő után szerintem belefér a szex :) Lazulj el és hangolódjatok egymásra :) Onnantól pedig engedd, hogy az érzéseid és a barátod vezényeljen :) Akkor nem lesz gond!
2009. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell félni, ha úgy érzed hogy szeret akkor mehet aminek mennie kell :) 17 évesen már bőven.. :)

És ne várj sokat az elsőtől, de ne félj tőle. Legfeljebb kellemes meglepetés érhet :)

A második 10szer jobb lesz ez biztos ;)

2009. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, mikor érkezett el a megfelelő alkalom.

Én is szerelmes voltam, a petting isteni volt, szűz is voltam és 4 hónap után megtörtént...És mi lett? Utána 1 hónappal lapátra tett...amikor már neki adtam a legnagyobb kincsem.

Ha neked érték a szüzességed és úgy érzed a legmegfelelőbb embernek szeretnéd adni, akkor szerintem várj még, adjatok időt magatoknak, a kapcsolatnak, hogy minél jobban megismerjétek egymást. Legalábbis ha én visszacsinálhatnám, akkor várnék még vele, bármennyire is 23 voltam már akkor.

Csak félelemből ne feküdj le vele, mert annak semmi értelme.

2009. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, nagyon sokat segítettetek :). Am az előző barátomnak, akivel másfél évig jártam, majdnem odaadtam magam, de szerencsére még időben rájöttem, mekkora egy féreg (egyébként azóta is jó barátságban vagyunk). Ez a kapcsolat 1000-szer jobb az előzőnél így ha összehasonlítom, de am nem szeretek ilyeneket egymáshoz hasonlítgatni, mert mind1ik teljesen más... És még 1x köszi!
2009. okt. 27. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!