Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg srácok: Távkapcsolatról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok: Távkapcsolatról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint heteró pároknál, érzelmileg érett partnerek kellenek hozzá, és túl sokáig nem szerencsés, de ha két ember szereti egymást, akkor a távolság miatt butaság szakítani.
2013. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Szerelmemmel ez már megesett, azért is kérdeztem tapasztalatot, én meg csak nem 40 hanem 70kmre azaz messzebb vagyok tőle.


Habár, tőlem ennél a távnál csak messzebb vannak, pl ezután aki még szóba jöhetne az 160kmre van..

2013. nov. 16. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kellően sűrűn tudtok találkozni, és tényleg a másik személye a fontos elsősorban, nem a fellángolás vagy a szex...akkor működhet a dolog egy darabig. De azért hosszú évekig nem szerencsés húzni, az egy kapcsolatnak sem tesz jót. Ja, és persze kérdés az is, hogy mióta ismeritek egymást, mennyire erős a kapcsolat, mik az elvárások hűség terén stb. stb...
2013. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok meleg, de barátnőmmel 500 km a távolság, és működik a kapcsolat. Áldás lenne nekem az a 70 km. :D
2013. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem azért mondtak nemet, mert az illető nem bírta volna a távolságot!:( ahogyan az első kommentelő írta, h "érzelmileg érett partnerek kellenek hozzá" a legjobb megfogalmazás amit el lehet mondani. Ugyanis ha két ember igazán szereti egymást, akkor kibírja a távolságot, legyen az bármennyi is! Persze ez csak az én véleményem, és ez nyilván emberfüggő, van aki ezt bírja, míg (sajnos) vannak akik nem.. :(

18/f meleg:)

2013. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor van értelme, ha van esély arra hogy előbb-utóbb "normális" kapcsolatban éljetek. És ez független a nemektől.
2013. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MrPifta ***** válasza:
független a nemektől. Egy darabig működik, de örökké nem.
2013. nov. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!