Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény a távkapcsolatról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Esetleg nektek volt már? Milyen volt?
2013. nov. 10. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem az a lényeg milyen messze van a másik, hanem az a lényeg mit érzel. Nekem ez a véleményem.
2013. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem volt, fél évig távkapcsolat volt, aztán fél évig ugyanabban a városban éltünk, majd 1 évvel ezelőtt össze is költöztünk.


20/F

2013. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egy atombiztos tökéletes csodálatos szerelemnek alig egy hónap alatt véget vetett ugyan nem 100% a távolság miatt de nagyban befolyásolta a dolgokat.
2013. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 LePeDő ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, am én is épp távkapcsolatban vagyok, kicsit nehéz, mert folyton vele szeretnék lenni, de ha tökéletesen megbízol a párodban és mindketten szeretitek egymást, akkor szerintem a távolságot le lehet győzni.
2013. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Eddig csak negatív tapasztalataim voltak belőle, mindig vége lett, de ha felnőttek vagytok, esetleg dolgoztok már könnyebb a dolgotok.
2013. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) 77km az sok?
2013. nov. 10. 13:23
 7/20 anonim ***** válasza:
99%-ban nem működik. Nekem is volt távkapcsolatom, szép lassan leépült.
2013. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Képtelen volnék rá...nem látom értelmét


Régen sem láttam, de most így 30-hoz közel valahogy viccenek tartanám, nem látnám a jövőjét.



Ha átmenetileg kényszerülünk erre az megint más dolog., de hosszabbtávon nem fenntartható.

2013. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

77km nem kevés de ezt még talán robogóval is megtenném.

Buszozni meg útálok :D

2013. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem volt még. Volt egy srác akivel benne lettem volna, de ő nem akart távkapcsolatot. Most már én is úgy vagyok vele, hogy semmiképpen nem szeretnék. Értelmetlen.

19/L

2013. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!