Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy suliba járok azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy suliba járok azzal a sráccal aki 2éve szeretett de én vissza utasítottam és azóta bunkó velem miért?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Mert gyerekes.
2013. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán mert 1x megbántottad, így most mit akarna tőled?

Mivel semmit, így csak kellemetlen élmény vagy számára...

Nem így lett volna, ha elutasítás helyett barátságot ajánlassz neki, vagy még mindig tartották volna a kapcsolatot, akár ismerős szinten is...


De ha visszautasítottad, akkor Te se szeretnél tőle semmit, nem értem miért beszélsz/szólsz hozzá, ha Te se és Ő se akar semmit. És most Te vagy megsértődve, mint akkor 2 éve Ő.


Ha Ő nem szeretne semmit tőled hagyd ott. Minek egymás nyakára járni?

2013. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rengeteg visszakérdezést lehetne megspórolni egy bőbeszédűbb felvezetőkérdéssel:

azt se tudjuk hogy koptattad le...lehet te is bunkó voltál...mi történt azóta összejöttél mindenkivel rajta kívül vagy mi?

ja és miképpen bunkó? az se mindegy: teszem azt szimplán csak nem köszön/hajbókol ... vagy oda odamondogat neked sértő dolgokat...

2013. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!