Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvileg Szeretett nagyon de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg Szeretett nagyon de szakított én meg itt várom náluk és sírok?

Figyelt kérdés
totál nem vagyok százas... szakított velem, félig meddig az én hibámbol. Probáltam vele megbeszélni, de nem akarja. Eljöttem hozzá holott messze lakunk egymástol és nem érdekelte. mindenemet feladtam érte a családomat mindent. mit tegyek nem tudom..... életem szerelme és itt sírtam neki haza kellene mennem de nincs hozzá erőm
2013. okt. 29. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

na indulj, GYORSAN, GYORSAN otthon vár téged.


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2013. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen dolog ha amit tettél érte és hidegen hagyta akkor sajnos el kell ezt fogadnod.
2013. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
neki dolga volt azt egyedul ulok náluk és várom h hazaérjen
2013. okt. 29. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te a lány vagy (javíts ha nem) hát akkor várd meg az életkort 17re tippelem ebben a korban a szülők szigorúak de ebben a émában elnézőek leszenk szóval várd meg nyugodtan viszont ha már megvárod ne hagyd hogy egy szóval elzavarjon téged hanem tényleg beszéljétek át az egészet akkor már. Ha pedig ezek után sem változik a véleménye akkor hagyd ott. Esetleg ha letudod írni a szakítás okát akkor talán tudok segíteni.
2013. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt mondja elege van a hisztieimből már sokat változtam pedig. szőleim tiltottak minket ebből is elege van csak hát én meg belebetegedtem ebbe
2013. okt. 29. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért érzem azt, hogy tudom ki vagy? Elmondod mi volt részletesen?
2013. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne kitartás akkor úgy gondolom ha egy ilyen miatt kidob akkor nem túl megbízható (szerintem) akkor a szülőknél vigyázni kell most már így többet viszont nem tudok mondani.
2013. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!