Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Szeretett vagy csak kihasznált?!

Figyelt kérdés

Az első két hónapban minden rendben volt naponta hangoztatta, hogy szeret, sokat voltunk együtt, neten is mindig beszéltünk, ajándékot vett, elvitt nyaralni is, segített amiben csak tudott, bemutatott a családjának is. Aztán volt pár értékrendbeli vitánk és onnantól mintha elvágtak volna mindent. Nem volt igazi szerelem csak rajongás lehetett amit érzett, vagy ilyen hamar kiábrándult? Utána már alig beszéltünk, nem is jött már mindenféle kifogást keresett ha találkozni akartam. Hanyag volt és nemtörődöm. Kérdésemre azt mondta, nincs másik csaj de át kell gondolnia hogyan tovább. Gondolkozott, de nem szakított. Úgy döntött találkozgassunk.

Sajnos én már nem bírtam idegekkel és szakítottam vele. Aznap láttam, hogy facebookon egy másik lánnyal van kapcsolatban. Annyit mondott, hogy miután kidobtam nem látta akadályát összejönni vele. Indokként azt hozta fel, hogy butának érzett maga mellett, helyteleníti a felfogásom (máig nem tudom miben) és hogy nem illünk össze.

Szerintetek ez mi volt? Szeretett egyáltalán csak kiábrándult vagy csak rajongás volt ha két hónap alatt így elmúlt? Esetleg mindvégig csak kihasznált? Mit gondoltok? És a végén miért maradt? Próbálkozott volna rendbehozni? Köszönöm a válaszokat. 23FF 25L


2013. okt. 28. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Voltak akik szerint csak a szex vezérelte de nem volt olyan sokszor hogy erre gondoljak. Sokkal többet adott mint amennyit tőlem kapott tehát nem mondanám, hogy kihasznált. Persze semmi sem biztos. Totál nem értem mi volt ez a pálfordulás.
2013. okt. 28. 10:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Eleve nem kell ennyit agyalni egy letűnt kapcsolaton, ne tedd. Főleg ha a pasi másnap már mással "jár". Amivel egyrészt nagyon negatív benyomást kelt, másrészt még iszonyú gyerekes is, hogy rögtön másnap ezzel indít a neten. Szerintem van benne egy kis "na most elszomorítom az exem" íz. Az meg megint külön bunkóságra utal, hogy még utólag elég bunkó dolgokat mond. Szerintem ilyet nem illik mondani egy szakítás után, tehát róla alkot negatív képet.

Szerintem a kapcsolat elején szeretettet, vagy minimum eléggé oda volt érted. De aztán jobban megismerkedtetek, és úgy érezte nem vagytok igazán egymáshoz valók. Ennek ellenére veled maradt valami olyasmi miatt, hogy lusta volt szakítani/ "míg nincs ló, szamár is jó"... Tehát gondolom beszélgetett, vagy ki tudja, mit csinált más lányokkal is - de mivel nem volt biztos benne, hogy velük összejönne-e, ezért maradt veled. Amikor szakítottál, akkor pedig ment is tovább. Jól tetted, grat, és ne szomorkodj miatta! Ez már a múlt. Néha félresikerülnek a kapcsolatok.

2013. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Nehéz így nélküle mert én szerettem és borzasztóan hiányzik de szenvedtem a kialakult helyzettől, lépnem kellett. Kicsit talán az is bennem volt, hátha ezzel "észhez téríthetem" és rájön, hogy nem szeretne elveszíteni. De nem akart visszakapni, simán továbblépett. Sokat nem jelenthettem már neki :(

Ment a zöld kéz! Ha valakinek van még hozzáfűznivalója kérem ossza meg velem.

2013. okt. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!