Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi kavalkád! Értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi kavalkád! Értelmes, kedves válaszokat kérek, nem erkölcsi tanácsadást! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szóvan 5 éve van párkapcsolatom 3 éve eggyütt lakunk megunt,lapos,lerágott csont lett a kapcsaolatunk,a pasim többször megcsalt én idágg soha,de úgy elvagyunk meg vagyunk,megszokás kötődés,nem tud ő se én se túl lépni ebből a kapcsolatból,így inkább mindketten úszunk a langyos sz...! Nah de most belém bújta kisördög és megismertem egy pasit én és elkezdtünk randizni első randin nem volt semmi extra jót dumáltunk aztán én beparáztam és mondtam,h nekem igy nem megy hagyuk mert tudja h van valakim jó anyi lett eltelt pár nap megint találkoztunk szintén nem volt semmi csak beszelgettünk utana a harmadik randin ahhw megtörtént a csók hoszas es szenvedelyes volt utana ugy volt h megint talizunk de persze a talik közt rengeteget beszeltunk telón meg neten,nah es a negyedik randin elindultam ő is es megint rám jött a félsz és félúton haza indultam kikapcsoltam a telóm es itthon bőgtem aztan megirtawm a pasinak h megilyedtem mindtentől rib..... érzem magam es h elobb le akarom zarni a kapcsolatom es aztan pasizok tutira beragott ram a pasi ez volt 2napja de úgy megbantam es most ugy talalkoznek vele de mit mondjak neki ha felhívom? Szerintetek? Mit csináljak? Most nem vagyok boldog ebbe a kapcsolatba! És ez a pasi kell nekem! De mar elb....@m ugye? Adjatok tanacsokat legyszi!

2013. nov. 16. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Most akkor melyiket hívtad fel, és melyiket akarod?

De mindegy is, mert az elsővel csaljátok egymást, a 2. meg tudta, hogy van pasid, mégis rádnyomult.

2013. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az újat hívta fel,és őt akarja.

Csak előtte le kellene zárni a jelenlegit.

2013. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki a csávód, aztán hívd fel azt amelyik kell neked, és mondj el neki mindent. Ebből látni fogja, hogy komolyan gondolod, és kis szerencsével megbocsát.
2013. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! :DD igen tömören van pasim es megcsaltam egy masikkal akit elcsesztem és most azt akarom akit elcsesztem! Köszi a válaszokat
2013. nov. 16. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Tudod milyen nyugid lesz utána egy ideig? És akkor még lehet esélyed ennél az újnál is! Légy korrekt, ahogy azt mástól is elvárnád, és ennyi :)
2013. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyd ott a mostanit és hívd fel az újat. Biztos nagyra fogja értékelni, hogy ott hagytad a pasid és őt választottad
2013. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy össze vagy teljesen zavarodva, bepánikoltál és egyszerűen nem tudsz túllépni.

Az a baj hogy ameddig a jelenlegi pároddal éltek és elvagytok addig nem fog neked menni az új kapcsolat mert ameddig ott a tudat a fejedben hogy van még valakid addig a belső hang vagy mi a fene vezérel hogy állj ez nem helyes, ami becsülendő mert ez így van rendjén nyilván a srác akivel találkozgattok ő is sejti és szerintem eddig ezért nem pampog mert látja hogy hűséges vagy és hogy nem vagy az a félre lépő típus amivel nincs is semmi gond én szerintem.

A megoldás az lenne ha egyik nap légy egyedül valahol és gondold végig hogy mit akarsz igazán ha a jelenlegi pároddal nem megy akkor beszéljétek meg hogy zárjátok le ezt az egészet költözzetek külön és kezdjetek új életet. Más megoldás sajnos nincs ha tényleg csak megszokásból vagytok együtt de ezek mellett nem megy neked a továbblépés akkor kénytelen vagy te szakítani mert valószínű a párod nem fog mivel ő is megszokta már és ő így jól érzi magát de te nem és ez a fontos.

Én nekem is volt egy hosszú kapcsolatom több mint 3 éves igaz nem laktunk együtt de gyakran jártunk egymáshoz tehát nagyon ritka volt az olyan hétvége meg néhány hétköznap amikor nem voltunk együtt. A végén mi kapcsolatunk is ellaposodott a barátnőm már félrelépett de megszokás miatt nem szakítottunk rendesen mert 1-2 héttel később hiányoztunk egymásnak és újra összejöttünk volt egy kis fellángolás aminek hamar vége is lett, de egyikünk sem tudott elszakadni egymástól. Majd a végén amikor már én is ismerkedni kezdtem egy lánnyal akkor döntöttem úgy hogy most végleg lezárom a régi kapcsolatot mert a lány is tudta mi a helyzet de mondta hogy addig maximum baráti találkozás lesz és akkor sem fog örökké rám várni ameddig le nem zárom, mivel én akkor teljesen szerelmes voltam a lányba de ugyanakkor az akkori barátnőm is valamilyen szinten hiányzott így fejben eldöntöttem hogy lehet fájni fog de le kell zárjuk. Egy ideig még hiányzott is de a csaj akivel már javában együtt voltam ő kitörölte a fejemből a volt barátnőmet, de a volt barátnőmmel megegyeztünk hogy maradjon meg a barátság de már az sem ment nekem mert egyből megöleltem megcsókoltam volna az új barátnőm mellett és akkor mondtam hogy hagyjuk ezt az egészet mert abból csak komoly gond lesz, és így teljesen megszakadt a kapcsolat és boldogabb voltam az új barátnőmmel akivel már 2 éve együtt vagyok és még mindig hihetetlenül szerelmesek vagyunk egymásba ez rekord nálam mert a régi kapcsolatomnál nem tartott eddig csak simán kötődés volt semmi szerelem de még most is megvan az új páromnál és meg is lesz egy darabig, mert indig adódik valami új, mindig van változás, ő is odafigyel rám és ez a fontos!


Szóval menj el szépen egyedül egy külön helyre ahol senki még egy kis bogár sem tud zavarni és elmélkedj gondold át hogy mit akarsz és ha átgondoltad szedd össze a bátorságod és lépj! De az új srácot se várakoztasd meg mert hamar megfogja unni szóval igyekezz!

2013. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ utolsó! Nagyon kedves vagy!
2013. nov. 18. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!