Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "mindenki szerelmes lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"mindenki szerelmes lesz középiskolában? "

Figyelt kérdés

ezt, úgy értem ismertek, vagy van olyan ember aki nem volt szerelmes középiskolában? (hülye kérdés.. bocsi :DDD ) Ti középiskolában hány évesen voltatok először szerelmesek?


*Lány



2013. nov. 17. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10.ben szerettem bele egy lányba és most érettségi után két évvel is szerelmes vagyok!

Csak neki soha nem kellettem!6 év.6 év telt el eddig úgy az életemből,hogy egy csajjal se tudtam komolyabban kezdeni mert mindenkiben őt keresem.

2013. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
sajnálom :(
2013. nov. 17. 14:14
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem kell.Saját hiba vagy talán gyengeség,hogy nem tudok rajta túllépni.

Ez 24 órás őrszolgálatnál a legrosszabb.Csak álldogálok egyedül és olyankor jut eszembe.Milyen szép a mosolya.A haja a szeme.

2013. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is szerelmes voltam egy lányba még a gólyatáborban habarodtam belé.

Aztán törtem magam.Háromszor csalódtam mire észrevettem,hogy semmi esélyem.Ráadásul egy nálam hülyébb de menő gyerekkel jött össze...

Pedig csöndes csaj volt

2013. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Barátom volt, 2 is középiskolában, de szerelmes nem lettem.


Csak később. 24 évesen:)ő lett a férjem.

2013. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Voltam, talán 4x. Viszont volt több olyan ismerősöm is (fiú is, lány is), aki meg egyszer sem.

L

2013. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát én szerelmes nem, ellenben ritka kanos voltam akkoriban. :D


23/F

2013. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!