Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gimis szerelemből házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis szerelemből házasság?

Figyelt kérdés

van itt olyan vagy ismertek olyat aki a középiskolás szerelmével kötötte össze az életét?

aki pl az első szerelmével van már együtt akár évtizedek óta.

ha lehet ilyet mondani előnye, hátránya ennek? hisztek ebben az örré tartó tini szerelemben?



2013. nov. 17. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
én a szerelmemmel kb 13-14 éves koromban ismerkedtem meg. :) habár most épp nem vagyunk hivatalosan együtt, még mindig szeretjük egymást. remélem hamarosan ismét együtt leszünk. biztos nem szúrnám el mégegyszer. :)
2013. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen akik párszerzés terén antiszociálisak, azok ragaszkodni fognak valószínűleg a párjukhoz, mert úgy érzik képtelenek újat szerezni. Ezt az egyik ismerősömék esetéből szűrtem le. Gimibe ismerkedés, aztán most már házasok, és elvannak egész jól. Az én első szerelmem sokáig megvolt, de tizenévesen nagyon vakok még az emberek, a fiatal énemnek más volt az értékrendje, ezért is lett vége.
2013. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem két ilyen is van a családban, plusz még egy ismerősöm szülei. Az egyik ilyen pár a családban tényleg halálukig együtt voltak, bár az utolsó pár évben már nem volt valami jó a házasságuk, nem tudták annyira megbeszélni a problémákat. A másik pár már régóta együtt van, de nem olyan rég házasodtak össze és viszonylag fiatalok, 20as, 30asok, majd kiderül mi lesz még belőle. A 3. párnál viszont végül csak a gyerek és az anyagiak voltak összetartó erők, mindkét félnél szerető, stb...
2013. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én olyat ismerek, aki az osztálytársam volt, 17 évesen ismerkedett meg a férjével. Bár ő egy kicsit idősebb. Talán 1-2 évvel. Tehát nem osztálytársak vagy ilyesmi, csak a lány járt velem egy osztályba középiskolában.


10 éve együtt vannak, 3 gyerekkel. 6 éve házasok már. Nagyon szeretik egymást.:)


27/N

2013. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RamoneGirl válasza:
Simán (: a legjobb barátnőm szülei kb. 13 évesek voltak amikor találkoztak (: a barátnőm már 14 éves és van még 2 huga, szép nagy család
2013. nov. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!