Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy fiatal 20 éves prosti...

Egy fiatal 20 éves prosti lányt megmenteni a sorsától nagy feladat és inkább felejtős a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy férfi legyen Kornél,van egy lány aki prosti.Legyen Csilla.Kornél ki volt éhezve felhívta a lányt,a Kornél el is ment a lányhoz de túl szimpatíkus volt neki és érezték az első pillanattól hogy ez nem csak egy vendég,bár megtörtént a dolog de Kornél és Csilla valahogy úgy érezte ez nem a megszokott vendég volt és nem csak szexről szólt,Csilla gyengéd volt Kornélhoz és Csilla majdnem elsírta magát.Kornél nem megy hozzá többet de néha felhívja és beszélgetnek,Csilla talán rájött hogy őt is lehet szeretni és nem a csak a testéért.Kornél egyre jobban aggódik Csilla sorsáért,Kornél is beleszerett nagy valószínűséggel.Kornél nem tudja mit tegyen?!Hirtelen lángolás ez és csak sokat lát bele és ha esetleg még sem ez van akkor nagy fába vágja e a fejszét ha a lány "megmentésén" és hősszerepen gondolkodik?Sokan gondolkodik azon hogy egy ilyen lány csak a bajt hozná e rá vagy kemény munk árán kitudná e vakarni abból amit láthatóan nem szeret csinálni és ő az aki jobbat érdemelne...Kornél sokat gondolkodik hogy a prosti az prosti,de jelen esetben meglátott valamit Csillába valamit hogy ő nem ezt a srosot érdemli...vélemény?
2012. dec. 2. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szexmunkás vagyok, bár nem prostituált.

Az egész iparnak az a lényege, hogy elhitessük veletek férfiakkal, hogy mások vagytok, nem olyan mint a többi. Nem ti érdekeltek, hanem a pénzetek. Amiből úgy gondoljuk, hogy többet fogtok fizetni, gyakrabban stb. azt tesszük.


Nincs szükségünk a megmentőkre, meg lovagokra, sőt szánalmasnak tartjuk őket. A legtöbb eleve azzal a hátsó szándékkal mentene meg, hogy aztán ugyanazt kelljen csinálni, mint addig, természetesen a továbbiakban ugye ingyen, mert ő olyan rendes és kedves.


Aki ki akar szállni, az kiszáll. "Megmenteni" viszont se te nem fogod, se akármelyik másik vendége, esetleg a szexmunkások érdekvédelmi egyesülete, a képzéseikkel stb., ha valóban nincs másra lehetősége, de azt kétlem..

2012. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ma 14:42


Tudom miről beszélsz!Tudom hogy az a dolgotok hogy elhítesd és azt is tudom milyen amikor egy nő színészkedik és azt is tudom milyen az amikor nem tudja magát megjátszani!Nem vagyok prostikhoz járó életemben kétszer voltam,most is csak azért mert már elég régóta nincs partnerem.Tudom hogy az összes prosti egy színész és elég átlátszóan.Jó az ember ismerő képességem és általában észre veszem akkor ha valaki őszinte vagy hazidik,mindig megérzem.

Én meg úgy gondolom akinek egy stricije van esetleg annak igen is szükség van segítségre mert azt kényszerítik.Az hogy valaki önszántából csinálja fenyegetés nélkül az megint más dolog mint amikor meg van fenyegetve.Ő nála úgy érzem hogy van egy strici a háttérben aki fenyegeti őt és ő ár régen nem ezt szeretné csinálni.

2012. dec. 2. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező, akkor is hagyd a fenébe. Úgy se tudsz semmi csinál. Max. téged is agyon ver a "stricije" ha elveszed az aranytojást tojó tyúkját. Még egyszer elmondom, aki akar kiszáll. De ha tényleg olyan a helyzet, akkor te úgy is kevés vagy.
2012. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%

A szerelem mindent legyőz, szokták mondani. Baromi fájdalmas rájönni, de sajnos ez egyáltalán nem igaz...

Ha Csilla szeretné Kornélt, már rég segítséget kért volna tőle.

2012. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit tündérmesés a sztori.

Először is a vér nem válik vízzé, másodszor aki nem képes magán segíteni, talán jobb is ha nem segítenek neki.

Ez olyan, mint mikor a férj üti, megalázza az asszonyt, de a birka nő marad ott mellette és tűr. És ha kérdezik, hogy miért, akkor az a válasz "mert szeretem".


Van egy táblám a kocsiban: "fékben, nőben ne bízz soha!"

2012. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 14:57


Tündér mese sztorinak tűnik.De sok sztori igaz esemény alapján készűl vagy kicsit átírva a forgató könyvet.Van ám ilyen az életben is...

2012. dec. 2. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha van stricije, akkor érdemes megszöktetni, ha ő is ezt akarná. De sok olyan lány, nő van, akik prostik, és maguktól, nagyon jól keresnek, talán 1-2 milliót is havonta.
2012. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon is elgondolkodhatna Kornél,hogy Csilla miért prostituált?

Miért nem dolgozik egy hétköznapi polgári foglalkozást?

Az első altesti szakmunkásnő jól mondta,ha megszökteted,akkor Csilla miből fizeti ki a számláit?

2012. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy hasonló sztorim, de nem írom le feleslegesen mert elég hosszú történet. De ha valaki olvassa még ezt az oldalt és kíváncsi rá, akkor szívesen leírom.
2013. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem egy szoke kismellu csaj ez a csilla?
2014. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!