Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves lány 27-28 éves fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány 27-28 éves fiú?

Figyelt kérdés
Az a fő problémám hogy nem tudom hogy kapcsolatot szeretne vagy csak a "hamvas" testem kell neki a történet röviden egy suliba járunk a második héten írt nekem facebookon hogy akarok-e vele találkozni akkor nem találkoztam vele, de nagyon vonzott csak volt valakim most nem olyan rég másfél hónappal azután hogy írt találkoztam vele az első találkozás jó volt szájra puszit is adott. A suliba írt szinte mindennap azóta még egyszer találkoztunk akkor elmentem hozzá bepróbálkozott szexuálisan, de túl korainak tartom nem akarok megint csalódni.. szóval eléggé passzív voltam megmondtam neki hogy nem, de viccel ütöttem el..de utána nagyon passzív lett nagyon megse csókolt olyan sokszor, de amikor mondtam neki hogy haza megyek akkor kérdezte hogy miért szóval talán nem lyukra játszik. Szerintetek?

2013. nov. 18. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
lyukra játszik.
2013. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Légy óvatos,ha nem csak a tested kell neki akkor vár a szex-el.Jól tetted hogy nem engedted magad.27F
2013. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vonz az ágyban is tudna újat mutatni úgy érzem mondjuk ezelőtt volt egy 3 éves kapcsolatom csak az ellaposodott ilyentéren.. a koramiatt meg azt gondolom hogy talán kiélte magát a kapcsolattal kapcsolatos dolgokról egész komolyan beszél amúgy meg nagyon kis vidám.. a legutóbbi találkozásunk elején nagyon be volt zsongva szagolgatott meg minden mindig vissza kérdezett hogy hallja a hangom úgyhogy nagyon nem tudom végülis várt rám 1,5 hónapot lehet hogy azért volt távolság tartó a végén mert nem akart nagyon nyomulni? volt ezelőtt egy másik fiú akiről biztosan tudom hogy csak lyuknak akart ő, amikor a 2. vagy 3. találkozásnál nem volt szex kicsit feszültebb volt.. már nem jó pofizott annyit ez a fiú meg megkérdezte hogy jól éreztem-e magam..
2013. nov. 18. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából már eldőlt, hogy le fogsz feküdni vele, már csak abban reménykedj, hogy a srác többet is akar ennél!
2013. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem dőlt el hogy lefekszek-e vele 2 hetet kap hogy bizonyítson vagy kizárom a szívemből
2013. nov. 20. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!