Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolati tanácsokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dreax kérdése:

Párkapcsolati tanácsokra lenne szükségem, hogy mivel tehetném romantikusabbá az együttléteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan kérdésem lenne hozzátok, főleg a nőket kérdezném, hogy szerintetek mi az, amivel teljesen levehetném a barátnőmet a lábáról? 3 hétig nem láttuk egymást, és azalatt az idő alatt sokat veszekedtünk, most elvileg "béke" van, és szeretném kicsit elvarázsolni őt. Tippeket kérnék, hétvégét együtt fogjuk tölteni. Mindenre vevő vagyok, eddig nem voltam túl figyelmes vagy odaadó, és a romantika sem az én szakterületem, de szeretnék ezen változtatni.

20/F



2013. nov. 21. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

- megmasszírozhatod a hátát, lábát, egész testét, ez átcsaphat szép lassan szexuálisabb érintésekbe, nagyon jól eső, és fokozatosan felizgató dolog

- készíthetsz neki ágybareggelit, esetleg valami romantikus vacsorát, egy üveg borral, gyertyákkal

- különleges fürdő, egy kádnyi habos forró víz, gyertyák, pára, pihentető, és ha ketten benne vagytok, nagyon romantikus is - persze csak ha van hol


Hirtelen ezek jutottak eszembe, de ha még lesz valami, leírom. Sok sikert!


19/L

2013. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy szál vörös rózsával nem lőhetsz mellé.Ez alap dolog amúgyis :) Ezenfelül esetleg főzhetnél neki valami olyan ételt,amit nagyon szeret az első este.A második napra pedig valami kirándulást lehetne szervezni,ha olyan az időjárás.Pl meglátogatni egy szép kilátót,libegőzni egyet.Ez már pénztárcafüggő,hogy neked mi fér bele.Séta folyó,tóparton akár...Persze bókolj is neki,mond el mennyire fontos ő számodra.
2013. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinalj neki vacsorat vagy esetleg reggelit :) Nem kell tulzasba vinni csak , hogy erezze hogy van olyan fontos neked hogy valamit sajatkezuleg szivbol adj (reggelinek lehet peldaul egy szelet kenyerbe szi valakot vagsz bele egy tukortojas kis bacon vagy ilyesmi).Vacsorara pedig nincs otletem te tudod hogy mit szeret esetleg rendelj valamit es szepen gyertyafenynel talald :) Esetleg egy uveg vorosbort estere ketten :) gyujthatsz gyertyat es iszogatook , beszelgettek, romantikaztok...
2013. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem sem lőhetsz mellé a főzéssel, vagy a habfürdővel... Én pl nagyon örülnék egy frissítő masszázsnak is, egy hosszú és stresszes hét után. Igazából nem is nagyon tudok újat mondani, az előttem lévők már mind leírták, amik hirtelen eszembe jutottak...Ha akcióra kerülne sor, légy vele nagyon nagyon figyelmes és gyengéd, teljesítsd minden kívánságát!:) hajrá!!

19L

2013. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Virág, bókok, lassú, megfontolt mondatok, kenyérre lehessen kenni, higgadtság, sárm. :) Ennyi elég.
2013. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, megpróbálok akkor virágot adni neki, reggelit készíteni, masszírozni, meg a többit :) most már biztos kellemes hétvégénk lesz, köszönöm még egyszer nektek!
2013. nov. 21. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Elsosorban nagyon aranyos toled,hogy gondolsz ra,hogy meglepd :)

Nalam az vitte el a palmat mikor a parom egy rozsaszallal marciusban (terdigero ho minusz fokok) megjelent az ajtoban :) virag mindenkepp

En arra szavazok,hogy tolts le egy vicces romantikus filmet terits le egy takarot a nappalidban egy doboz pizza es egy szal gyertya :) nem tul giccses , nem tul szolid

Ha fergetegeset akarsz vidd el vacsorazni meg esetleg tancolni :)

Sok sikert

2013. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!