Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vele? Vagy aggyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iza123 kérdése:

Szakítsak vele? Vagy aggyal neki még 1 esély? Vagy mit tegyek? SEGÍTSETEK léccines!

Figyelt kérdés
lány vagyok 15 éves , és van egy barátom(fiúm) , és féltékenykedik . Aranyos kedves , figyelmes , meg minden jó ami egy fiúban csak lehet . De mióta összevesztünk olyan súlyosan hogy szakítottunk , és másnak kibékültünk azóta nagy ívbe leszar engem . Csapkodja más lányok combját/fenekét . A szemem láttára , és engem is csapkodnak más srácok . És látta is , de nem érdekli . A legjobb haverja védett meg helyette . Elmondtam neki hogy zavar hogy más csajokra nyomul , és megigérte hogy nem foglya . De ugyan úgy csinálja .

2013. nov. 21. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
aggyal neki
2013. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez most komoly??? Ide kell kiírogatnod ilyeneket?? Ez kettőnkre tartozik, nem a világra!
2013. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
úristen.. addig örülj amíg ez életed legnagyobb problémája..
2013. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Először tanulj meg írni, aztán dugasd meg magad!
2013. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyes írás miatt !!!!!!

Gyorsan írtam , és nem olvastam vissza

2013. nov. 21. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, fellángoltál. Ő is fiatal, fellángolt és ennyi. Nem egy komoly párkapcsolati problémád van ezzel azt akartam mondani. Legyen benned annyi tartás, hogy ott hagyod. Más is megtudja adni azt a boldogságot amit ő nem ad meg.
2013. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bárhogy is döntesz,tanulságos lesz számodra és hasznos a későbbi komoly kapcsolatodra. most még nagyon fiatalok vagytok,nem érdemes nagyon bele élned magad ebbe a kapcsolatba! tanulni,megtapasztalni dolgokat,érzéseket,arra jó. semmi több..
2013. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mostani fiatalok csapkodnak?
2013. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
AGGGYÁL neki! áh nem inkább tanulj meg helyesen írni
2013. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a csapkodás elég gáz. K*rv*knak néznek titeket és hagyjátok? Nem szabad, akkor kapcsolaton belül is annyira vesznek majd csak.

És olyan pasival se kezdenék aki paskolgatja a csajokat. Bunkó p*cs, járjon csak a kedvenc is k*rv*ival, engem hanyagoljon.


Te is norma pasit keress és ne foglalkozz az ilyennel. És elvileg jártok de más csajokat zaklat (mert a paskolás mi más?). Ekkora gyökeret, megalázó amit csinál, meg nem engedném hogy ezután hozzámérjen, hiszen ez megcsalás.

2013. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!