Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kicsit érdekesebb esetnél ismerkedtünk össze. Mindkettőnknek nagyon szimpatikus volt a másik első látásra. Azóta sokat beszélgetünk és igy pár hónap elteltével mindig megbeszéljük hogy találkozunk. Az első találkozót lemondta mert dolgozni kelett mennie a másodikat én mondtam le és kb az utána következő 6 alkalmat folyamatosan lemondta. Majd végre találkoztunk. Nagyon jól éreztük maggunkat és biztos vagyok benne hogy ő is jol érezte magát velem. Teszem neki elmondta. Nekem is ő. De a találka óta valamiért picit megváltozott keres engem de nem olyan lelkes mint régebben. Hagyjam vagy érdemes futni utána?

2013. nov. 22. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, keress mást.
2013. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Biztos,hogy nem csak felfújod a dolgot?
2013. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De, könnyen meglehet , hogy felfújom a dolgot! Sokat gondolkodtam már rajta, hogy csak be mesélem magamnak, hogy nem akar velem lenni. De ennek lehet az az oka, hogy nagyon szeretném ha lenne már valakim! Nem nagyon szoktam hozzá az egyedül léthez és már több mint egy éve egyedülálló vagyok rengeteg baráttal.
2013. nov. 22. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is hogyha keres akkor nem futhatsz utána hiszen KERES. Sztem beszélgessetek tovább, mondogasd a talit ha jól érezte magát veled biztos akar majd többet is.

Ne fújd fel, nem szabad, próbáld reálisan látni a dolgokat ne hagyd hogy elvakítson a vágy.

2013. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!