Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek volt már ilyen? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már ilyen? Azt hittem ilyen csak a filmekben van.

Figyelt kérdés
Év eleje óta egy srác bókol nekem (legalább is én azt hittem) és nagyon sokat beszélgetünk, tipikus aranyos, kedves, erre chaten írta, hogy el szeretne mondani valamit... nem egészen azt vártam amit kijelentett. Őrülten szerelmes egyik barátnőmbe. És ráadásnak mondta, hogy beszélget néhány lánnyal, hogy elfelejtse, de nem tudja kiverni a fejéből.

2013. nov. 23. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rajtad keresztül akart a barátnőd közelébe férkőzni. Van ilyen.
2013. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te szegény...

Most sajnállak de komolyan mert ez elég rossz érzés!

Már ha őszintén mondta és nem csak féltékennyé akar tenni!

2013. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy beléd szerelmes de így akarja kiugrasztani a nyulat a bokorból h miket reagálsz erre.
2013. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Vagy én vagyok beléd szerelmes.
2013. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akármi is ez ,szánalmas.
2013. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet kamuzott és valójában nem meri elmondani. Vond őt kérdőre élőben, hogy tényleg a barátnődet akarja és, ha ez így van akkor onnantól fogva hanyagoljon téged a bókjaival is vagy pedig mi az ábra.
2013. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebbe mi a nagy dolog? Hozzád fordult, mert a barátnődhöz nem mert.
2013. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha leszoptad volna idejében akkor most nem lennél ilyen helyzetben.
2013. nov. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha így akarja "kiugrasztani a nyulat" akkor ne várjon tőlem semmit. Sőt.. ha ezek után tényleg bevallaná, hogy csak féltékennyé akart tenni akkor felpofoznám és otthagynám.
2013. nov. 23. 12:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül akart féltékennyé tenni, csak azt akarta megtudni, hogyan reagálsz. Ha elszomorít a dolog, tudja, hogy Neked is tetszik és valószínűleg bátrabb lenne.
2013. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!