Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs esélyem semelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs esélyem semelyik fiúnál azért mert én fiús lány vagyok?

Figyelt kérdés
Takarítok mindig,szoktam főzni,télen apu helyet sokszor én lapátolok havat,segítek fát behordani,festéskor mindig apuval én cipelem a szekrényeket,soha nem szoktam rinyálni ha valami nehéz.Csak fiú barátaim vannak mert a lányokkal ne jövök ki,nem tudok a divatról dumálni meg másokat kibeszélni..Soha nem sminkelem ki magamat kihívóan. Nem is öltözök kihívóan,inkább alkalomnak megfelelően.. Még is engem nem vesznek észre.Ha netán van szerencsém,hogy egy fiú megismerkedik velem és megtudja,hogy én ilyen fiús vagyok akkor már tovább nincs is a dolog barátságnál. Pedig a páva fiúkat nagy ívbe kerülöm..
2013. szept. 27. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kinézetre is fiús vagy ? :)
2013. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
mi az anyád bajod van azzal ha valaki páwa? lehet veled van gond szivecském
2013. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem :D
2013. szept. 27. 16:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben vagy.

Csak idők kérdése hogy rád találjon valaki, akivel kölcsönösen tetszetek majd egymásnak!

2013. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ha van olyan akinek bejövök az vagy húzza az időt,vagy van barátnője.. :/
2013. szept. 27. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden rendben.
2013. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs azzal gond, ha valaki kicsit fiús, nem tipikusan lányos. A helyzet az lehet nálad, hogy haverkodsz a fiúkkal, és éppen ezért, havernak tekintenek, és - ez nagyon durván hangzik - de nem vesznek nőként számításba. Egy kis flört, vagy egy csinos ruha, és majd rájönnek, milyen jó csaj is vagy valójában. :)
2013. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs azzal gondd ha fiús vagy, de kinézetre azért maradjál lány. :) Hosszú hajjal, feszülős nacival, nagy mellekkel. :)
2013. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy az ilyen lányokkal jövök ki a legjobban. Ha nem viselkedsz vmilyen szinten aranyosan akkor mondjuk túlzottan nem érdekelnél, de ezt a paramétert nem írtad
2013. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz
2013. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!