Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A szerelmemmel több mint 2 és fél éve vagyunk együtt. És a szüleim nem engedik h egymással aludjunk.se náluk se nálunk. . azt mondják kifogasnak h ok ilyen régimódi szülők es h fogadjuk el.ja es eddig ilyan kifogasokkal jöttek h majd ha kicsit tovabb egyutt leszünk. aztan majd ha 18leszek azutan megvha elvegeztem a sulit..es most meg ez h ok régimódiasak.pedig meg eleg fiatalok 40-45 evesek. en 19/l baratom 21.

ez szerintem ennyi idősen nem normális. mit tehetnek meg? eddig mar mindent meg probaltam :(



#szerelem #szülő #nem állapot
2013. nov. 24. 22:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hatt ezt a felevet mar kibirjuk valahogy. igen tudom hogy a szuleim ezt ugyis banni fogják :/ bennem meg ez egy tuske marad h ezt tettek :( de legalább tudom h en ne tegyem ezt a gyerekeimmel. :)
2013. nov. 24. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!