Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelem vége után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Első szerelem vége után miért érzem azt, hogy nem tudok már mást szeretni?

Figyelt kérdés

2 lánnyal is próbálkoztam de hónapok után sem voltam képes beléjük szeretni így vége lett. Mikor leszek képes végre úgy érezni valaki iránt mint régen? Vagy talán görcsösen keresem a szerelmet ez a baj? Akármikor mással vagyok az exem jut eszembe őt keresem mindenhol. Elég rosszul érzem magam. Nem tartom magam "ronda" srácnak ezt meg is erősítik bennem folyamatosan, a barátnőim is mind gyönyörűek voltak, de mégsem tudok egyikre se úgy nézni mint az első szerelmemre.


Köszönöm a válaszokat.


20/F



2013. nov. 24. 22:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy a szakításom óta az elsővel eltelt 4 hónap.
2013. nov. 24. 23:00
 2/10 anonim ***** válasza:
4 honap.. az semmi ugy nez ki te is olyan vagy mint en nekem egy ev mulva mult el kb most :D azutan volt meg egy de nem tudtam ot ugy szeretni...most nincs senki es jobban vagyok mint valaha ja es nefelj kepes leszel csak meg ido kell :))
2013. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, erről van szó, hogy már soha senki nem lehet úgy vagy jobban szeretni mint az elsőt? Tiszta gáz
2013. nov. 24. 23:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hónapja lett vége a kapcsolatomnak, ő volt az első szerelmem. Azóta együtt voltam egy sráccal 1 hónapig, de ugyan ez volt velem is, mint veled. Én is azt érzem, hogy senkit ne tudnék szeretni.. rossz érzés, de mindenkinek túl kell esnie ezen:) Csak idő kérdése (reméljük!:D)


Kitartást!:)

20/N

2013. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de ehhez több-kevesebb idö kell. És ne keresd másokban öt, mert lehet, hogy teljesen más karakterü lányba fogsz beleszeretni.
2013. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mi van ha a másik is ezt érzi és a mosolya csak egy álca és neki is rossz. Ilyen esetekben mint az enyém, van rá lehetőség így 4 hónap távlat után is, hogy jelentkezik és megbánja? Ha igen mi kell ahhoz, hogy megbánja és vissza jöjjön? Ő szakított velem mert állítólag még élni szeretne. :/
2013. nov. 24. 23:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lennél megint szerelmes:) tényleg csak idő kell.. egy barátom 5 éves kapcsolata 2 éve ért véget ugyanezzel az indokkal.. neki is volt a 2 év alatt több próbálkozása, de egyik sem volt az igazi, most viszont megint szerelmes:) ne akard görcsösen, és hamarabb rád fog találni, mint gondolnád :)
2013. nov. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Kedves vagy :)
2013. nov. 25. 01:01
 9/10 anonim ***** válasza:

De fogsz tudni szeretni bőven :) Ez emberenként és kapcsolatonként változik, hogy mennyi idő kell!


Te mennyi ideig voltál együtt az első szerelmeddel?


Ez a kérdés lényeges ebből a szempontból amúgy. Én egy kb 1 évig tartó kapcsolat után, 1 hónapja szakítottunk. Most pedig ismét szerelmes vagyok egy lányba! És ráadásul talán még jobban is mint az elsőbe! Pedig őt nagyon szerettem. Nem nehéz utána beleszeretni másba, csak ne keress mást.


Tudom, gondolom már unod a sablonszöveget, hogy "görcsösen keresed a szerelmet,majd a szerelem talál rád". Én inkább megpróbálom technikusan leírni: Ne gondolj a lányokra úgy, mint potenciális barátnőjelöltek! Csak kezeld őket úgy, mint a törékeny porcelánbabák! Már amelyik azt igényli. Amelyik meg a vagányabb fajta, például rocker, azoknak meg menj bele a bolondságaikba! A lényeg hogy ne akard egyiket sem barátnőnek! És ha amikor nem akarsz barátnőt, akkor valaki iránt elkezdesz vonzódni, akkor az már rendes szerelem lesz! :)


Remélem valamennyire értetted, mert elég hülyén sikerült leírnom :D

2013. nov. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt tök jól leírtad köszi, így még nem is néztem. Igyekszem :)
2013. nov. 25. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!