Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a férfi szerelmes-e belém?

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedtem meg egy férfival.Az a kérdésem,vajon szerelmes lehet-e belém.Nem keres minden nap telefonon,nem is ír mindig,pedig,pedig ismerősöm a facebookon.Látja,hogy írtam,sokszor mégsem válaszol.Viszont mikor vele vagyok,úgy viselkedik mintha szeretne.Csókolgat,figyelmes.Kettő tűz között vagyok,mert nem tudom eldönteni szerelmes-e.A szüleinek bemutatott,a jövőről pozitívan beszél,úgy tűnik,velem képzeli el,ezt mondja,de nem akar mindennap találkozni sem,pedig egy városban lakunk.Ha egy férfi szerelmes nem ragad meg minden alkalmat,hogy velem legyen?

2013. nov. 25. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Komolyan két hét utàn várod ezt?? Ne màr.....27N
2013. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehát nem az elején kéne a legjobban ennek így lennie?
2013. nov. 25. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes akkor sem kell megragadnia minden alkalmat, hogy veled legyen, pont ezért férfi, neki is van élete. És 2 hét után pont az lenne nagyon ijesztő, ha szerelmes lenne beléd...

Szerintem te még nagyon kislány lehetsz de akkor már tényleg összezavarodtam miért vagytok együtt és kinek milyen szándékai vannak.

2013. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lenne ilyesztő ha 2 hét után szerelmes lenne?TÉNYLEG TAPASZTALATLAN VAGYOK,én mindenképpen komoly kapcsolatot szeretnék,azt mondja,hogy ő is.Egyébként nem vagyok kislány,csak nem volt sok kapcsolatom
2013. nov. 25. 15:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne iJesztő, ha 14-16 éves fiú lenne. De egy férfinál igenis az. És mivel tapasztalatlan vagy inkább bízd rá magad és hagyd, hogy egyenlőre ő irányítsa a kapcsolatot.
2013. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó köszi,kicsit megnyugtattál.Tudod én szerelmes vagyok belé.
2013. nov. 25. 16:02
 7/12 anonim ***** válasza:

érdekes velem is pont ugyan ez a helyzet a fickóval, de ott én mondom, hogy kicsit várni kéne a találkozgatásokkal. szeretné, hogy oda költözzek hozzá, de azt is, hogy meg legyen a maga kis élete.


az a lényeg, hogy tisztel, és hagy időt hogy megszokd őt. ha fejest ugranál sok csalódás érne mind kettőtöket. ha letelik az idő, kinek, hogyan, tudni fogjátok.

ha szereted, mutasd ki, de figyel ni kell mikor sok neki pusziból, babusgatásból. ha mozgás teret hagysz neki bőven, és tiszteled az ő dolgait, munkáját, kapcsolatait, hobbiját, és érdeklődsz, hamarabb hív majd magához mint gondolnád.

a türelem rózsát terem, és az őszinte érdeklődés is.

20N

2013. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat,én tisztelem,nagyon sokat dolgozik,türelmes vagyok vele,odafigyelő,csak úgy belül volt bennem a kérdés,vajon szerelmes-e?Mert én nagyon az vagyok,én mindig vele lennék,úgy látszik a fériak mások ebben is.Tisztelem a kapcsolatait,barátait,nem akarom magamhoz láncolni.
2013. nov. 25. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha értesz angolul:

[link]


De magyar lapok között is lehet ilyeneket találni, a Google a barátod ;)

2013. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi,de sajnos nem tudok angolul,majd akkor a google-ben keresgélek,de ha tudsz küldhetnél nekem magyar linket is

köszi

2013. nov. 25. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!