Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A távolság nem akadály?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RegciiHorserider kérdése:

A távolság nem akadály?

Figyelt kérdés
Nos, van egy nálam picivel idősebb srác, akivel össze szeretnénk jönni, de távol lakunk egymástól, kb. 25 km-re. Tudom, nem brutálisan sok, de őt eléggé zavarja ez a távolság. Mindketten diákok vagyunk. Mi lesz most? Félek, hogy az eddigi netszerelem nem valósul meg a távolság miatt.....:( vágyunk egymásra..ha esetleg mégis összejönnénk, hogy lehetne ebből egy tartós kapcsolat? Félek, nem találkoznánk eleget, és alkalom adtán megcsalna..tippek, tanácsok?:(

2013. nov. 25. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs bizalom,nincs kapcsolat.

A kerdesedre a valaszom: nem!

2013. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez ugye csak vicc? 25 km az nem távolság...Köztem és a leendő barátnőm között 50 km van, de megoldjuk.
2013. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25 km? Kerékpárral fél óra és még pihentető is. Távolsággal 100-200 km körül kezdj el dobálózni. Ennek a távolságnak a négyszeresét utazom le naponta ember. Milyen kapcsolat az ahol az akadály? Tömören én csak annyit mondok, hogy ostobaság emiatt problémázni.
2013. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnom és koztem 450km! úgyhogy menni fog:)
2013. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köztünk 220km van, és minden jól működik! Beizunk egymásban és sokat beszélünk skypeon is meg telefonon.
2013. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nagykanizsa-Budapest?:D



Köztem és barátnőm között 230...bárcsak 25km lenne...

2013. nov. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!