Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erzelmi fordulat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erzelmi fordulat?

Figyelt kérdés
Kozel egy eve vagyok egyutt baratnommel es a feje tetejere allt minden es egyszeruen tanacstalan vagyok. En kulfoldon elek es egyszer haza latogattam az unnepek miatt es akkor sikerult megismerkednem baratnommel elso latasra megtetszettuk egymasnak igaz nehezen tudtam megszerezni de vegul meg mindig tart. A rovid haza latogatas utan vissza kellett mennem kulfoldre igy neki otthon kellett maradnia es azt igerte meg var igyis tortent haza latogattam ujbol egy honap utan nagyon jo volt az a ket het aztan ket honap elteltevel o latogatott meg engem hihetetlen erzes fogott el mikor kilepett a kapun. Nyaron aztan en mentem haza 3 honapra es akkor elterveztuk hogy megdolgozunk a repjegy araert es o is kijon velem kulfoldre igyis lett. Eltelt 2 honap es kijottunk egyutt kulfoldre nem is volt semmilyen gond idaig... Nap 24 orajabol 24 et egyutt voltunk es elkezdodtek a veszekedesek beszologatasok feltekenykedesek es egyre csak romlott romlott minden hol jo volt minden hol nem de egyre tobb volt a veszekedes es egyre kevesebb a boldog perc a mai nap ment haza baratnom 2 es fel honap utan. Nem igazan tudom mi lenne a helyes meg ki nem jottunk egyutt kulfoldre teljesen mas erzesek voltak bennem ugymint megtennek erte barmit, csakis o jelent nekem mindent szoval es a szokasos szerelmes buborekos gondolatok es itt kint vett egy fordulatot a dolog sosem hittem volna hogy bunko tud velem lenni megtud bantani gyerekes tud lenni ki akar sajatitani, ezek mind megvaltoztattak bennem mindent nem ert meg dolgokat nem tudom mi lenne a helyes dontes.

2013. nov. 26. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lakva ismerszik meg az ember..
2013. nov. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
üljetek le beszélgetni
2013. nov. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üljél le és próbáld meg vele megbeszélni, hogy mi változhatott meg. Lehet, hogy elbizonytalanodott kicsit a kapcsolatotokban, de ezt csak akkor tudod meg, ha megbeszéled vele négyszemközt. Persze nem letámadó stílusban, hanem normális hangnemben. Amennyiben normális, akkor meg tudjátok beszélni, hogy kit mi zavar mostanában. 31N
2013. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván miután megismerted az igazi énjét és előjöttek a problémák,elsősorban neked kell eldöntened,akorod-e ezt az egészet így is,megéri-e neked tovább küzdeni a kapcsolatért.Ha a válaszod igen,el kell fogadnod a barátnődet hibáival együtt,enegedned kell,és sok dolgot tolerálnod.Valamint mindent szépen meg kell beszélni,hogy ő is tudja,hányadán álltok.Persze neki is engednie kell,rugalmasabb hozzáállásra van szükségetek.Ha viszont ez nem megy,inkább lépj.Ami csak rombol lelkileg,az nem egészséges,és ha így érzel,az már régen rossz.
2013. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!