Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a drogfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a drogfüggő barátnőmbe. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Érdekes helyzet.... nem tudom hova tenni a dolgot

2013. nov. 27. 08:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Küld el elvonóra.
2013. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

A szerelem, párkapcsolat mindig érdekes.


Csak jelen esetben nem egy másik férfi a 3., hanem a cucc. Kérdés, hogy azt szereti jobban barátnőd, vagy téged?

2013. nov. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Hagyd a faszba... majd elfelejtet.
2013. nov. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Hát szerintem a cuccot. Négy év az négy év használat.


Nem akarom hagyni, ő az igazi.

2013. nov. 27. 08:31
 5/28 anonim ***** válasza:
a helyedben nem lennék szerelmes.
2013. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy a szerelem sosem egyszerű..
2013. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
4%
Ő az igazi? A gyereketek sérült lesz.
2013. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Hát nem lesz könnyű dolgod. Én is ismertem egy lányt akibe nagyon szerelmes voltam, jártunk is akkor még tiszta volt sőt még italra sem lehetett rávenni, de egyszer elköltöztek a szüleivel az ország másik felére és akkor teljesen kifordult önmagából, nem is tartottam vele a kapcsolatot sokáig.

Amikor visszaköltöztek ide ez tavaly volt akkor éreztem hogy talán még vissza kaphatom mert igaz voltak közte más szerelmeim de nekem ő volt az igazi és gondoltam vissza szerzem de amikor megláttam teljesen magamba zuhantam. A sok drog végett teljesen leépült, a bőre totál tönkre ment, nádszál vékonyra fogyott, agyilag is teljesen leépült és sokszor azt sem tudta hogy mi hol merre van. Elbutult a csaj teljesen ledöbbentem. Persze bevallotta hogy rászokott a cuccra mert rossz társaság stb... De akkor láttam rajta hogy le akar szokni, ezért ment is szanatóriumba amit egy orvos ismerőse szervezett és elég hatásos volt neki egészen a nyárig. Nem jöttünk újra össze sajnos mert ő mást szeretett távkapcsolatban volt de mint barát odafigyeltem rá és akkor annyira beszívott hogy kórházba került és tönkretette magát teljesen. Akkor én meg is haragudtam rá mert mindenkit átvert ott hagytam a francba most meg azt hallottam vissza hogy már birtoklás végett meg valószínű a terjesztés is benne volt de ezt nem tudni még már előzetesben van, csak mert mást is csinált közben ami elég durva volt.

Szóval én a helyedben jól átgondolnám.

2013. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Elvonó szerintem szóba se jöhet...


És én feltétel nélkül szeretem.


Ameddig csinálja addig nem lesz gyerek.


Ha abba hagyja esetleg rá két 3 évere lehet.

2013. nov. 27. 08:45
 10/28 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani, hogy csak akaraterő kérdése.
2013. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!