Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti feladnátok az álmaitokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok az álmaitokat a másikért?

Figyelt kérdés
A helyzetem konkrétan az, hogy lehetőségem van 1 évre kimenni az Egyesült Államokba dolgozni. Gyermekkorom óta erre vágyom. Van egy barátnőm. 2 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, nagyon jól megvoltunk. De 2 hónapja mikor felmerült az ötlet, és mondtam neki, hogy el szeretném vállalni a munkát, azóta úgy érzem megváltozott, sokkal hidegebb lett irántam. Ő nem tud kijönni velem, mert még 1 éve van az egyetemből, amit szeretne elvégezni. ( Ő 23 én 25) Attól félek, vége lesz a kapcsolatnak, ha kimegyek. Van olyan köztetek, aki a karriert választotta a kapcsolat helyett? Megbánta a döntést?

2013. nov. 27. 21:59
 1/10 zotanbro ***** válasza:
100%
MENJ KI!!!! egyszer élsz .. valósítsd meg az álmod :D
2013. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha ebbe belehal a kapcsolat akkormégse volt az annyira erős... a szerelem mindent legyőz(le kéne győznie)
2013. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
visszagondolva eddig megismert lányokra, egyik sem érte volna meg ezt az áldozatot, igaz, nem is maradtam velük 2 évig
2013. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pretty_Fighter ***** válasza:
Menj ki!
2013. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bír ki egy évet, akkor felesleges lenne vele maradni... Azért 1 év nem olyan hatalmas idő. Emellett szerintem tudsz vele majdnem napi szinten beszélni, gondolom egy év alatt azért haza is jönnél 1-2 alkalommal egy-egy hétre legalább. :)
2013. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki. Ha szeret megvár. Lehet, hogy soha többé nem lesz ilyen lehetőséged.
2013. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kimennék a helyedben.
2013. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

menj.

a párom ezelőtt néhány évvel kapott -volna- lehetőséget egy éves ösztöndíjra amerikában, de azt mondta, hogy nem akar itt hagyni, meg az ilyen hosszú távkapcsolatnak biztos nincs jövője. hiába biztattam, hogy legalább próbálja meg, ha nem menne így akkor egyébként se, de nem fogadta el. bár ő döntött így, azóta is érzem, hogy ez egy nagyon nagy tüske benne. benned is az lenne néhány év múlva

2013. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én még nem álltam ilyen döntés előtt ( most sokan fogják mondani, hogy akkor mit pofázok, de nem érdekel), de ennek ellenére eldöntöttem már rég, hogy az álmaimat sose adnám fel senkiért... ebben a szellemben élek elég régóta, ha számít valamit, amit mondok, akkor azt javaslom, hogy menj ki! Soha ne add fel azt, amire vágytál, ha végre ott a lehetőség, akkor menj ki!
2014. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!