Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok az eddigi életeteket egy párkapcsolatért?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: lassan egy éve vagyok együtt a jelenlegi barátommal ,de megismertem egy másik fiút, akit nagyon megkedveltem és ő is engem, úgy érzem ,hogy Ő a Nagy Ő. Annyi az akadály, hogy 500km-re lakunk egymástól...Van egy olyan lehetőség hogy odaköltözzek és új életet kezdjek vagy maradjak a mókuskerékbe, a mostani barátommal,akit igaz szeretek ,de már nem szerelem ?! Vagy az lenne a legjobb,ha szakítanék vele és hagynám alakulni a dolgokat ? 21/L
2013. nov. 19. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát, mióta ismered a másikat? én csak akkor adnám fel az eddigi életemet ha biztosan tudnám hogy ő a 'nagy ő'. de ezt egy-két hónap ismeretség után nem lehet megmondani szerintem. :)
2013. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem kéne pasiznod, amíg van barátod. neked hogy esne, hogy új életet kezdesz a nagyővel, szereted meg minden, erre egyik napról a másikra lelép a p*csába egy másik országba egy másik csajjal, mert ő is megtalálta a nagyőt?


szakíts a barátoddal, ne áltasd tovább. a többit meg hagyd, hogy alakuljon. én 250 km-re költöztem el egyszer egy fiú kedvéért, aki 3 hónappal később sms-ben dobott ki.

2013. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy éve, de kb szeptembertől kezdtünk el beszélgetni így...

Nyilván rosszul esne fordított helyzetben, de nem tehetek róla, csak jött és beleszerettem....

2013. nov. 19. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha beleszerettél miért vagy a régi barátoddal? Bebiztosítod magad, nehogy két szék közé a pad alá ess? És nyugodt szívvel tudsz így tükörbe nézni reggelente, nem fog el a hányinger? Ennyi gerinc nincs benned, hogy szakíts azzal akit már nem szeretsz, csak mert kényelmes a helyzet? Szegény srácot ne álltasd tovább, hagyd, hogy találjon olyan aki szereti is őt. Ilyenkor szégyellem a nememet, ilyen nők léteznek...
2013. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért mert őt is szeretem ,de nem tudom van e ennek értelme,ha már egy harmadik közbe tudott lépni.(NEM FEKÜDTEM LE VELE, és semmi egyéb sem történt a beszélgetésen kívül ) Nem biztosítom be magam, "csupán" arról van szó, hogy nem tudom mit csináljak...Hát szégyelld ,ha szégyellni akarod :)
2013. nov. 19. 21:10
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki másba beleszerettél, akkor az előzőt nem szereted. Ezen nincs mit gondolkodni, hagyd ott szegény fiút. Sokkal jobbat érdemel. És igen szégyellem, mert gerinctelenek az ilyen emberek. Nem vagy már tinilány, több eszed és felelősségtudatod is lehetne, kislány.
2013. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat , nyilván te nem voltál ennyire felelőtlen sosem!
2013. nov. 19. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, valóban. Sosem játszottam és használtam ki egy másik ember érzéseit. :) Ez alapnak kéne lennie egy felnőtt párkapcsolatban. Nem csoda, ha ennyi nyomorult ember van, ha egyes nők/férfiak így állnak a dolgokoz és nem vállalnak felelősséget. Ha nem tudod vállalni ezt, menj vissza homokozni.
2013. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Várom mások véleményét is! :)
2013. nov. 19. 21:23
 10/11 errre ***** válasza:

Fhú..te sem a gerincedről lehetsz híres.

szegény hapsid..

2013. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!