Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány elhanyagolt párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány elhanyagolt párkapcsolatban élő nő van itt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 napban elég sok olyan kérdésbe futottam bele, ahol nők fejtegették, hogy a párjuk elhanyagolja őket különféle kifogásokkal, holott látszólag megtehetné, hogy foglalkozzon velük...

Ezt a topicot azért hoztam létre, hogy egy kicsit felhívjam a figyelmet erre a dologra.


Kérem, hogy azon nők, hölgyek, lányok ,csajok írjanak ide lehetőleg csak, akik kapcsolatban agy házasságban vannak, de mégis elhanyagolja őket a párjuk.

Kérném, hogy a korukat is legyenek szívesek megírni, és röviden, hogy mi a probléma konkrétan.

Köszönöm.



2013. nov. 28. 01:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
4%
Hát nem pont ezzel a módszerrel de már hoztam össze gyakorin randit. Good Luck!
2013. nov. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Röviden nincs szex, szeretet, megbecsülés. 34
2013. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén megvallva én mindig is hűséges típus voltam, sosem csaltam meg a páromat és úgy vélem, nem tisztességes dolog sem a párunkkal, sem magunkkal szemben. Mióta problémáink vannak a párommal, hónapok óta csak én küzdök azért, hogy változzon a helyzet, mindeközben ő elvan a langyos vízben és a kisujját sem mozdítja, hogy jobb és hevesebb szexuális életünk legyen. Már ott tartunk, hogy jó, ha havonta egyszer együtt vagyunk, az is gépies, monoton és semmi szenvedély nincs benne. Ezidáig megoldottam magamnak, de ez teljesen más. Nagyon vágyom az igazi szeretkezésre, olyanra, amilyet a páromtól sosem kaptam meg. Hogy miért vagyok vele? Mert ennek ellenére szeretem és kitartok mellette. Viszont egyre nehezebb, már kezdek belefásulni és nem tudom, mit tehetnék még. Szeretőt az elveim miatt nem fogok tartani, pláne megbántani nem akarom a páromat. Ez idáig működött is. Csakhogy van egy férfi, aki elkezdett érdeklődni irántam a munkahelyemen és nem mellesleg nagyon vonzónak tartom. Tegnapelőtt haza akart vinni. Mivel pontosan tudtam, hogy mi lenne, ha beszállnék az autóba, inkább busszal mentem haza. Soha nem csalnám meg a páromat, de szerintem az sem normális, hogy bár még kapcsolatban vagyok, más férfival fantáziálok. Nem tudom, meddig lehet ezt így bírni, én tényleg javítani akarok a kapcsolatomon, de nagyon nehéz, ha a párod nem látja be, hogy igenis vannak gondok!


Talán bennem van a hiba, hogy nem tudok lelketlen lenni, ezért folyton én húzom a rövidebbet. De legalább a lelkiismeretem tiszta.

2013. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész... bár mostanában picit javult a helyzet. De a havi 1-2 szex kicsit frusztráló, meg nem bújós típus egyáltalán, nem szereti azt sem ha hozzáérnek, nem szeret simogatni, egyszerűen nem szereti a testi kontaktust... Magát a szexet is háttérbe szorítja, mert nem lételeme. Szavakban sem kedves, soha nem mond szépeket vagy jól eső dolgokat. Hát nagyjából ennyi. De mivel szeretem még mindig, nem tudok mit tenni. 24
2013. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk is ez van sanjna.5 éve vagyunk együtt,az utóbbi kb másfél évben totál gépfüggő lett.Nincs beszélegtés,csak annyi kb,hogy ki menjen másnap a közértbe,vagy tegyek-e még sót a levesbe.Nem megyünk sehová,ha mégis akkor is minden baja van,mert rohanna haza játszani(wow).

Szexre is alig bírom rávenni,kb havi 3-4 alkalom,de az is olyan mintha szivességet tenne.Szerintem én le fogok lépni,ha ez így marad.Próbáltam már megbeszélni 100X igérget,de nem változik semmi.

28/N

2014. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Nos, tudom a kérés az volt, hogy olyanok írjanak, akik ilyen kapcsolatban élnek. Én éltem, és ugyanezt mondtam volna, hogy szeretem, nem minden a szex.

Nem is a szexen van ám a lényeg, hanem az intimitáson. Ezt most vettem észre, miután kiléptem a szürke kapcsolatból. Pár kommentet elolvastam, és csak annyit szeretnék üzenni mindenkinek, hogy kérdezze meg magától :

- Mi volt az, ami a kapcsolat kezdetén örömöt okozott mindkét félnek?

- Milyen időközönként mennek kettesben van valahova?

- Emlékezzen csak vissza mindenki, mi volt más anno' !

Elmúlt? Hát vissza kell hozni. Nem lehetetlen ha a szeretet megvan. Ne legyen kifogás, hogy de a munka/gyerek/stb.

Viszont, ha ilyenfajta próbálkozások után sem javul a helyzet, ott már ki kell lépni a kapcsolatból, mert lehet idegen tényező van a dologban. Nem vészmadárkodom, de tapasztalat.

18/L

2014. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Mintha az én sztorimat írtad volna le! Csakhogy nálunk 2 és fél éve van ez amióta megszületett a kisfiúnk. Gondolom azóta anyát lát bennem nem nőt... Bár ő ezt soha nem ismerte be és nem is fogja. Pedig amióta anya vagyok nagyobb lett az önbizalmam, mindenki mondja, h jót tesz nekem az anyaság, kezdem el is hinni, mikor többen is megfordulnak utánam az utcán.
2014. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Bocsi, a kor lemaradt. 23 vagyok

7-es válaszoló

2014. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 6-os! Igen, kifogás a gyerek! Mert képzeld, sehova nem tudom elvinni, h valaki vigyázzon rá akár 1 órára is! Szó szerint senki nincs... És így nem tudunk kettesbe maradni vagy kettesben elmenni valahova :( pénzem meg nincs bébiszitterre, de ha esetleg te vállalod a fiamat, amíg az én nemi életem helyre rázódik akkor megköszönném!
2014. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

A 6os vagyok.

Kedves válasz adó!

Aki akar valamit, meg tudja oldani. Se egy barátnő, testvér, rokon, ismerős vagy szomszéd, csak pár órára? Kizártnak tartom. Teljesen elzárva éltek? :) Nem bántásból, félre ne értsd, de ha a kifogásoknak teret adsz, akkor nem is akarod igazán.

Persze ha én vagyok az utolsó esély, esküszöm, hogy bevállalom! Viccen kívül. Feltéve, hogy ezzel nektek segítek.

2014. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!