Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolatban vagyok de szerelmes vagyok egy masik ferfiba. Szerintetek elmondjam a baratomnak?

Figyelt kérdés
6eve vagyunk egyutt. kb 3 eve kiabrandultam a baratombol. mar nem szeretem ugy mint reg. nem vagyok ide csapodok oda csapodok fajta nem cserelgetem a pasijaimat o az elso. ezt neki el mondtam es szakitani akartam vele de o nem akart es vele maradtam. soha nem csaltam meg es nem is akarom. most erzek ilyet eloszor megmagyarazhatatlan dolog tortent azt hiszem szerelmes vagyok pedig nem hiszek benne. a baj az h a pasit nem is ismerem parsazor futottunk ossze es nem akarom kuzdok ellene de allandoan csak o jar a fejembe mindig varom h megint ossze talalkozzunk. 3 honapja van ez remelem h csak fellangolas es elmulik meddig kell erre varni? a baratomnak mindent elmondok soha nem hazudok neki. errol a fiurol is tud h mikor talalkoztunk mirol dumaltunk viszont azt h bele vagyok bolondulva meg nem mertem elmondani. egy olyan csalad tagja akit a baratom nem igazan kedvel. nem akarok ez miatt balhet. az tuti h harmadik fel miatt nem hagynam ozt a baratom.
2013. nov. 26. 21:03
 1/9 A kérdező kommentje:
ozt=ott
2013. nov. 26. 21:14
 2/9 errre ***** válasza:
54%
nehogy elmondd, még 6évet várj vele.
2013. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Márpedig valamilyen megoldás kell. Szerintem valamelyik sráctól meg kell(ene) szabadulnod. Ha a másik férfit szereted, akkor a barátodat már valószínűleg nem, így pedig kínszenvedés lenne csak a kapcsolat. Ha pedig a barátod mellett akarsz kitartani, akkor a másik srácot kellene eltávolítanod, megszakítani vele minden kapcsolatot.
2013. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ebből én azt látom, hogy a helyed az új pasi mellett van.

Ne félj lépni.

2013. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

parsazor= csak parszor.

de en ugy kepzeltem el h egy pasival leelem az eletem nem keresgelek vagy cserelgetem oket minek ha szerelem nem letezik. a baratom annak ellenere h nem szeretem nagyon jo ember keves az ilyen. es egy idegen miatt hagyjam el? :(

2013. nov. 26. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Erdekes dilemma, en is ebben vagyok. Ne felejtsd el, hogy az uj pasival is el fog mulni a szerelem X ev mulva.


Fura egy korforgas ez, bennem 20 evesen merult fel eloszor, hogy talan emiatt nem fogok soha ferjhez menni, ha mindig a szerelmet kergetem.

2013. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazabol en a ratomba nem voltam szerelmes csak szerettem meg nem is vonzodtam hozza szexualisan se. most meg ez a masik pasi bekavar pedig elvoltam mint a befott :D bele torodtem a mostani kapcsolatomba ami amugy nagyon gyenge labakon all.
2013. nov. 26. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Élsz egy nem szerelmen alapuló, kiábrándult kapcsolatban, tapasztalat nélkül.

Mindenki úgy képzeli, hogy az első szerelem (de hát ez nem is volt az) fog örökké tartani, de hát az ritka...


Amit az "ismeretlen" pasi iránt érzel, hát az valami!


Elzárhatod magad ettől, de hogy is lesz 5 év múlva, 10 év múlva?

2013. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra végre és lépj ki a langyos vizes lavorból az istenért. mire vársz??? Ha 60 éves elmúltál már, akkor persze maradj, akkor már ne ugráljon az ember lánya.
2014. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!