Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a "szeretlek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a "szeretlek" szó használata egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, amikor neten beszélgetünk, én képes vagyok 2-3 szor is elmondani egy beszélgetés alatt, mennyire hiányzik és szeretem. Eleinte vette a lapot, de már nincs annyira kedve hozzá, mert hogy akkor is szeret, ha nem ismételgeti, mint egy papagáj, és ha csak baráti hangnemben beszélgetünk, nem romantikázunk. Néha neki ehhez nincs kedve.


Igaza van, és túlzásba viszem?

én vagyok a lány, mint már gondolom mindenkinek feltűnt.


2013. nov. 26. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi az a párkapcsolat?
2013. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Annyira hogy nem kell túlzásba vinni.
2013. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem amikor van barátnőm minden reggel és minden este elmondom neki, hogy mennyire szeretem :) Nap közben is szoktam mondani.


Nekem fontos :)


22/F

2013. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Én mindig feltüzelném a barátnőmet telefonban, hogy megmaradjon a láng. Elmondanám minden alkalommal, hogy most éppen hogy tenném magamévá. :D De mehet felesben a baráti beszélgetés is, csak ne hatalmasodjon ez el, mert akkor ezzel az erővel csak egy barátság is lehetne a kapcsolat. Nem kell minden percben mondani, hogy szeretlek, más szavakkal is körül lehet írni. Szeretlek kérdező! :D
2013. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos, nálunk is elhangzik ennyiszer egy nap minimum, pedig együtt élünk 4 éve.

Nincs erre szabály, hogy mi sok vagy kevés, egyéntől függ a hozzáállás ebben a témában.

2013. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha valaki ezt állandóan ismételgeti, akkor elkopik, elértéktelenedik. Ha meg kötelező módon elvárják, hogy mondogassák valakinek, az tényleg a kapcsolat rovására megy. Ha az ember ezt nem önként mondja, egy darab szárított ürüléket sem ér.
2013. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Az, aki lepontozta a 6. hozzászólásomat, ezek szerint szereti, ha kényszerrel, nem őszintén mondogatják neki, hogy "szeretlek". Egészségedre!!
2013. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem max. elköszönésnél, vagy ha olyanról beszélgettek, akkor mond. Nem a szó számít, hanem a tettek. Nem csak ezzel lehet éreztetni vele hogy szereted. De azért jó ha néha mondod neki, csak ne vidd túlzásba.
2013. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A "szeretlek" szó soha nem értéktelenedik el, ha szívből mondják.

Hogy ki szereti hangoztatni, ki kevésbé, az emberfüggő, mint az is, hogy kinek mennyire fontos, hogy hallja.

Én minden érzékemmel és minden módon szeretem érezni a szeretetet, a szerelmet, érintésben, szavakban, tettekben, tehát nekem fontos.

2013. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúknak nem olyan könnyü az érzelmeket kifejezni, mint nekünk.

Egyébként meg én is lány vagyok, de én se szoktam hangoztatni, hogy kit mennyire szeretek.

Attól, hogy mondjuk, még nem biztos, hogy úgy van. Szerintem a tettek a fontosak.

2013. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!