Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítottunk párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottunk párommal és az indok az volt, hogy már nem érzi azt a tűzet, amit az elején, már csak hatalmas szeretet van benne, akkor mik az esélyek a folytatásra?

Figyelt kérdés
Hónapokat voltunk együtt, de sosem szexeltünk ( nem az első alkalom lett volna egyikünknek sem, más okai vannak az én részemről). A türelme úgy érzem határtalan volt, de feladta és szerintem így tűnt el belőle a szerelem. Mennyi az esélye annak, hogy úrja kezdjük és ha esetleg megtörténne, van rá esély, hogy szerelmet is érezzen még?

2013. nov. 29. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ha szexelnétek akkor lehet hogy újra lenne 'tűz'. :D vagy mi volt az oka hogy nem??
2013. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha testiség területén hónapok alatt szinte semmit sem haladtatok, abból férfi azt a logikus következtetést tudja levonni, hogy a nő akivel találkozott nem egy érzéki beállítottságú típus, vagy legalábbis ő nem tud vágyat kelteni benne.


Ha egy csajnál azt érezném, hogy kellek neki, mégis látványosan távol akarna tartani a bugyija felfedezésétől, akkor rákérdeznék, hogy van-e valami ciki betegsége éppen (pl. candida 2 hónap alat gyógyul). Mondjuk vadászkutyaorrommal elég sok mindent ki is szagolok.

2013. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már nagyon elrontottátok.Remélem 18 év felettiekről van szó.Szerintem nincs már rá esély :S
2013. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem is volt a TE párod. Menj vissza a régihez öntörvényű liba!
2013. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!