Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miez? Szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miez? Szerelem vagy csak erős fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel kb 7 hónapja ismerjük egymást. Minden egyes nap beszélgetünk. Teljesen megbízúnk egymásban, mindent elmondunk egymásnak, segítünk ha kell és támaszt is nyújtunk egymásnak. De már az elején letisztáztuk,hogy csak barátok vagyunk. De úgy érzem, hogy amikor a közelébe vagyok alig bírom ki, hogy ne öleljem meg. Pár hete már arról beszélgetünk, hogy milyen lenne ha csókolóznánk. Ezt a témát ő hozta fel. Én nagyon szeretném ezt az egészet, de én úgy érzem mintha szégyelne, mert a barátai előtt sosem beszélgetünk ilyen témáról. Most mit csináljak? Szerintetek miez? Köszönöm aki türelmes volt, végigolvasta és válaszolt rá.

15/L



2013. dec. 1. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Vonzódsz hozzá. A szerelem ennél bonyolultabb, de akár az is lehet belőle. A srác azért nem beszél a barátai előtt erről, mert a barátaival egy teljesen más szerepkörben van, mint amikor veled van. Előttük nem fog romantikázni, vagy "nyálas" dolgokról beszélgetni. Ez így egészséges. A lényeg, hogy akkor milyen, amikor együtt vagytok. Talán a kapcsolatotokat megpróbálhatnátok komolyabb szintre emelni a barátságnál. Az nem baj, ha nem beszélget veled a szerelemről a barátai előtt, csak ne alázzon, meg ne tagadjon le, mert az már viszont baj.
2013. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én ha a srác helyében lennék és azt szeretném hogy összejöjjünk, akkor pontosan így járnék el, de amíg nem tiszta a dolog, addig nem beszélnék erről senkinek maximum a legjobb barátnak. Szerintem próbálj meg te is ilyen téren közeledni hozzá, és akkor kiderül :)

Sok sikert!

2013. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rossz úton jársz ha az van amit sejtek!

Nem szégyell téged a barátai előtt, hanem fontos vagy neki, és mivel abban maradtatok, hogy barátság van kettőtök közt, így nem henceg, nem akarja, hogy kellemetlen helyzetbe kerülj!- persze ha valóban olyan srác mint akit leírtál!

Olyan nincs egyébként, hogy "erős fiú lány barátság"! Van barátság és van a szerelem, a kettő közt nincs kiskapu! Valamelyik fél úgysem barát ként tekintene a másikra- hidd el ez így van!

Amúgy igen csak valószínűnek tartom, hogy szerelmes beléd! :)

2013. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen érthető hogy mások előtt ilyen témáról nem beszél, nem szégyell nyugodj meg.
2013. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :D hát remélem igazatok van, hogy ebből még szerelem is lehet, mert igen nagyon szeretném. Szerintetek az jó ötlet ha valamikor beszélgetnénk kettesbe? Mert szerintem az lenne a legtisztább. :D
2013. dec. 1. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Az volna a legjobb ötlet! Ne face-n, hanem egy cukrászdában például. :)
2013. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!