Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérdezzek rá hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá hogy most mivan?

Figyelt kérdés
tegnap a barátommal összevesztünk elég csunyán az autóba. Utolsó szavai azok voltk hozám h engem többet nem látsz betelt a pohár.végigsirtam az estét azóta folyamatosan neten van de sem a közös képeinket nem vette le fb ről sem pedig a kapcsolatot. Nem tudom h most mivan hogy kérdezzek rá hogy szakitot velem vagy nem.hogy irjak rá mit mondjak neki.

2013. dec. 1. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NE irj neki! Nem szabad szaladni a pasi utan, kell hogy legyen benned tartas. Hidd el tapasztalatból mondom. Varj ameg o jelentkezik, hidd el fog. Ha meg nem akkor gondolkozz el hogy megeri ezt folytatni. Min vesztetek ossze?
2013. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

Azért arra kíváncsi lennék kinek volt igaza vagy kinek nem.

Mert nem biztos h csak a faszi a hibás.

2013. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hülyeségen ami nekem fontos neki nem nagyon csunya dolgokat vágott a fejemhezés ugy ment el h elege van belöllem és hogy betelt a pohár meg ilyen nagyon buta szöveg. Én most nem tudom mivan nem beszélünk semmi de a kapcsolatot fent hagyta
2013. dec. 1. 14:15
 4/11 A kérdező kommentje:
mindenkibe vannak hibák benne is és bennem is egy kapcsolat 2 emberről szóll
2013. dec. 1. 14:16
 5/11 ASOT ***** válasza:

Valami példa?

Csak hogy érezzük a súlyát annak h elkönyveljük kinek kéne a másikat keresni inkább...

Szóval min ment az autóban a vita?

2013. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
megbántotta az anyukámat a mamámat azzal hogy bunkó volt velük és nem képes semmit megtenni ami neki nem akaródzik még azon a napon sem ami az életemben a legfontosabb nap volt.
2013. dec. 1. 14:25
 7/11 ASOT ***** válasza:

Na így már más. Szóval mindig neki van igaza.....

így már igazat adok neked.


Nem neked kéne írni....de ő meg sz--arik rád ami egyértelmű, és amiből következik h nem vagy elég fontos számára. A végkifejletet meg gondolom te is kitalálod.


de, valószínű h ő nem fog írni, viszont mihamarabb pontot kéne tenni a végére, és ha csak nemakarsz még napokig , hetekig ezzel kínlódni akkor valami frappánsat büszke szöveget írsz neki.


mondjuk...köszönöm ezt a fantörpikus időt amit veled töltöttem, és köszönöm a legutóbbi szívből jövő kedves szavaidat, de úgy döntöttem új vizekre evezek...

(lehet h ez után írna majd valamit, h de én szeretlek meg kicsim meg bla bla bla, de ugyanúgy csak huza-vona lenne az egész)

2013. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem h nála ez a köszönöm szöveg jóra vezetne én azt szeretném valahogy kitudakolni h most mivan de nem akarom azt írni h "Most mi van velünk?" olyat szeretnék irni amin nem sértődik meg látszik hogy tovább tudok lépni ha azt mondja vége ,de azért látja h bánt hogy 1,5 év után csak igy vége mert azért szeretem.
2013. dec. 1. 14:39
 9/11 ASOT ***** válasza:
akkor meg várj! vagy rákérdezel h nem e lenne illő találkoznotok
2013. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kérdés hogy mennyit kellene várnom?
2013. dec. 1. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!