Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Hogyan kérdezzek rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Az egyik volt lány osztálytársamat 9 éve ismerem. Egy iskolába járunk (szakközép). Egy busszal megyünk mindig foglal helyet. Nincs barátja, de nekem mindig elmondta melyik fiú tetszik neki stb. Valamelyik nap suli után mondta csináljak róla 2 képet. Tegnap mondtam hogy küldje el facebookon. El is küldte bár érdeklődött miért kértem hogy küldje el. A lényeg hogy ma itt volt nálam hülyéskedtünk annyit. Egyik haverom azt mondta tetszek neki. Én nekem nagyon tetszik mert szép bár én nem vagyok a legjobb álompasi egy kicsit elhíztam van egy kis pocak de télleg csak egy kicsi. Van értelme megkérdezni? Hogy érez e irántam többet mint barátság? Hogy kérdezzem meg?

Én 16 vagyok ő 15


2013. okt. 30. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Így nincs értelme megkérdezned, haver. Inkább toljad a GTA 5.
2013. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem, mintha magamat látnám.


Tudod most mit bánok igazán, 22 évesen? Hogy nem használtam ki az ilyen helyzeteket amikor akkora voltam mint te. Lehet most azzal jönni, hogy talán ha nem sikerül, akkor lőttek a barátságnak. De mondok valamit, középsuli után amúgy is mindenki megy a szeme világába, ez egy rossz kifogás.


Szóval szerintem hajrá!

2013. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
beszélgess vele egyre többet, aztán hívd el valahova. :) de ne nyomulj.
2013. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:

ne kérdezd meg az ilyesmit a legszarabb ha megkérdezed.

heló tetszek neked? persze h nemet mondd vagy kitér a válasz elől...


hívd el randizni.

2013. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló! Csakis a GTA 5-ön játszok. Nem tudom mi értelme van annak a játéknak.
2013. okt. 30. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is, hívd el randira, tudasd vele az udvarlásoddal, hogy tetszik neked, aztán úgyis tudni fogod a reakciójából, hogy mi van. És ha nem jön be neki a dolog, akkor szépen visszaveszel és megmarad a barátság(Csak nehogy az legyen, hogy ő azt akarja tudatni, hogy "ok, jöhetsz, udvarolhatsz" te meg az ellenkezőjét hiszed és visszaveszel)
2013. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!