Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ennek valami következménye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek valami következménye?

Figyelt kérdés
Durván 3 év után kb. 2 és fél hónapja szakítottunk a barátnőmmel kicsit se békés körülmények között.De nem is ez a fontos eddig persze nemvolt könnyü de próbáltam elfeljteni,de meg tudtam róla nagyon durva dolgokat hogy mit csinált a hátam mögött sőt még most is megpróbált nekem keresztbe tenni pedig ő szakított (mellesleg ha ez nem lenne elég, anno elég durva dolgokat is csinált ami még gerinctelenebb).A lényeg az hogy szeretném vissza adni neki a "kedvességét" vannak még róla "olyan" képeim amik ha kiderólnének róla biztos hogy el süllyedne a föld alá.Ezek aképek rám nézve egyáltalán nem gázak szóval csak ő van rajta, és higyétek el én türelmes megértő ember vagyok de amiket csinált az nálam is kiverte a biztosítékot, és tudom hogy szemét dolog de úgy érzem nem bírom ki hogy ne tegyek be neki.Szóval ha másnak pl.ismerőseinek elküldöm ezeket a képeket azzal megsértem a személyiségi jogait esetleg ha napiszarra küldöm be vagy ha csak én mutogatom meg egypár embernek telefonom?A választ előre is köszönöm!

2013. dec. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki h álljon le, egyébként szétküldöd a képeit? Am meg ha így teszel, te sem vagy jobb nála...
2013. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szánalmas, hogy ha másoknak mutogatod meg egyáltalán, ez! szerintem gyerekes viselkedés. ha levegőnek nézed azzal sokkal jobban feldühíted. kérdezd vissza magadtól, hogy te mit szólnál ha rólad derülnének ki. ha megkérdezhetem hány évesek vagytok ?! meg nem magadat égeted le hogy ha olyan képek vagy mik derülnek ki róla ?!! xd főleg ha személy szerint elkezded mutogatni.gondolkozz ! de te tudod te életed.. / 3és fél éves kapcs. lévő!
2013. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit kéne tennem hagyni hogy kiba*zon velem vagy még én könyörögjek neki hogy légyszi fejezdbe?Ezektuán még beszélni is próbáltam vele hogy mi értelme van ennek de szerintetek jobb lett? NEM.Szerintem ez az ami szánalmas én csak azt akarom tudatni mindenkivel hogy milyen "rendes,aranyos kislány"és ha te vagy bárki az én helyzetembe lennél már szerintem rég tettél volna ennél roszabbat is :)
2013. dec. 1. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan miket csinalt?
2013. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lopják el pár cd-det. meg is írhatod, hogy elvesztetted a suliban, utcán, ne haragudjon. ne otthonról töltsd fel, kávézóból, mekiból, ne saját gépről (ne nevesített gépből)
2013. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

huhhhúúú, ha én az exemnek tényleg rosszat akarnék, már sitten ülne :) Sztem ne tégy semmit. Visszaszáll.

Mondjuk épp megemlítheted neki, h van egy két dolog a Te tarsolyodban is, ha nem áll le, aszt majd meglátjuk, mi lesz.

2013. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!