Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnői gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnői gyönyörű lányok, lesz ennek valami negatív következménye rám nézve?

Figyelt kérdés

Az a srác, akivel mostanában sokat randiztam eléggé népszerű típus, az egész évfolyam odavan érte, ez különösebben nem érdekel, inkább az a része zavar a dolognak, hogy a legjobb barátnői túlzottan szépek. Ilyen csajokkal szerintem az összes pasi járni akar, mint ők (nem ilyen pláza cicák, hanem azok az igazi szép lányok). Ilyenkor én csak azért kellek, mert náluk mondjuk nem volt esélye, de titkon azért reméli, hogy lesz velük valami, ezért jóban van velük? Vagy csak én vagyok paranoiás ? :D

Hasonló tapasztalatok érdekelnének főleg, nem csak elméletek, ha valaki ismer hasonló pasit. Persze azért írhattok szimplán véleményt is. :)


2013. ápr. 26. 05:28
 1/2 anonim ***** válasza:
fé'rrekúr
2013. ápr. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tartana téged is szépnek, bele sem kezdett volna az ismerkedésbe.. Szerinted nem így logikus??? Nem kéne másokhoz méregetned magad.

Ez olyan, mint hogy ha én kutyát szeretnék, azt imádom, hiába teszik elém a világ legszebb, díjnyertes cicáját, nem kell, mert az sosem fog nekem ugatni.

2013. ápr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!