Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar házasodni?

Figyelt kérdés
másfél éve van barátom de mikor felhozom neki a házassági témát mindig azt mondja hova sietsz! másfél éve vagyunk együtt napi szinten de én nem most akarok férjhez menni hozzá csak jó lenne együtt letervezni a jövőt!! arra gondoltam lehet hogy ő ezt az egészet nem is gondolja komolyan?

2013. dec. 2. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálok nem támadóan fogalmazni.

1,5 év után még ne akarj közös jövőt tervezni. Egyszerűen korai. Ez a fiatal férfiak nagyon-nagy hányadát megrémíti.

ez nem annak a kérdése, hogy mennyire gondolja komolyan... Szerintem össze lehet mérni 1,5 évet mondjuk 35 év házassággal?

2013. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van!

Másodjára pedig ez nem jelenti azt, hogy nem gondolja komolyan! Nyugi várj türelmesen.

Ezzel ne tegyél tönkre egy jó kapcsolatot.

2013. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni semmit :) Persze minden lány nagyon várja, hogy az ő kis hercege egyszer csak letérdeljen és megkérje a kezét :D Szerintem 1,5 év alatt simán mehet a dolog, persze ha már 18+os vagy :D :D Szerintem még 22-23 éves korban sem érdemes megházasodni, bár nekem van ismerősöm, aki most nyáron házasodott 22évesen és egyáltalán nem bánta meg MÉG! De hát ez még nagyon rövid idő... szóval szerintem várj még és abszolút fel se hozd a témát, mert ezzel csak nyüstölöd szegényt :)
2013. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel másfél év után házasodtunk. Nagyon hamar , 1 hónap járás után megkérte a kezemet, teljesen magától.


Volt korábbi kapcsolatom amiben a srác megkérte a kezemet. Ott 3 hónap után. De nem éreztem azt amit kellett volna. Hogy én ezt akarom. Nem is maradtunk együtt utána sokáig.


A férjemnél viszont éreztem, hogy ennek így kell lennie. Hogy megtaláltam az igazit. Nyálasan hangzik, de tényleg így van. Ő is ezt érezte.


A lehetőségek 1 év után váltak adottá. Akkor összeköltöztünk. Volt munkánk, félretettünk. És fél év együtt élés után összeházasodtunk. Mi a fenére vártunk volna?


Igaz, hogy csak 2 éve történt, de azóta is nagyon boldogok vagyunk. Nem bántunk meg semmit. Ezt érezni kell.

Én 25 éves voltam akkor, a férjem 22.


Persze nem tudok 20 éves házasságot felmutatni, hiszen még 30 éves sem vagyok, de eljön még az az idő is:)


Erőltetni pedig nem szabad. Viszont azon elgondolkodnék a helyedben tényleg, hogy egyáltalán a párod akar e majd a jövőben házasságban élni. Mert ha kiderül hogy házasságellenes, és a hová sietsz, csak egy kifogás, neked viszont fontos a dolog, akkor te meg éveket veszítesz a fiatalságodból mellette, teljesen feleslegesen.


Ismerősöm így járt. 5 és fél év, a legszebb évei mentek el az életéből egy pasira aki csak ígérgetett, és váratta. 5 és fél év után meg megcsalta egy másik, idősebb nővel...így szakítottak. A lány azóta is egyedül van. 28 évesen. 30nál meg már gyereket akart. Ahogy idősebb lesz, egyre nehezebb lesz ismerkedni...elég depressziós.


27/N

2013. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lassan 3 éve leszek együtt a párommal, de még mindig nem kérte meg a kezem:) Ráadásul csak egy papírnak tartja a házasságot, szóval lehet, hogy nálunk nem is történik majd meg. Kiderül idővel. De soha nem szabad rátukmálni magad senkire. Ha úgy érzi lépni fog. Ettől függetlenül pedig bármi közbejöhet még, szóval ne keseredj el, hogy eddig még nem házasodtatok össze:)
2013. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!