Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van a huszoneves sracokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a huszoneves sracokkal? Egyik sem akar hazasodni?

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottunk 2 ev utan a baratommal, 20ak votunk, mert felt h tul komoly lesz a kapcsolatunk, s o meg kiakarta szorakozni magat.Kisse megviselt a dolog..Most megismertem egy sracot, 28 eves...es ugy erzem h hulyit csak..vagy mintha felne lekotni magat...tudom fiatal vagyok, de mar ideje volna egy komoly kapcsolatra, h par ev alatt hazassag legyen belole..en ilyen vagyok..Miert fel mindegyik srac ugy tole?Persze en sem kezdem azzal h hazasodni akarok, csak h normalis komoly kapcsolatot akarok..Mitol felnek?
2008. jún. 12. 18:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, h akarmilyen sracot megkaphatok...akkor miert nem akarnak komolyat?
2008. jún. 12. 18:17
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén huszon éves srác vagyok! Mondjuk én nem félek a házasságtól! Nekem már volt olyan barátnőm akit eljegyeztem aztán 4 év után mégiscsak meggondolta magát! Szerintem nem akarják elkötelezni magukat olyan fiatalon a fiuk! Ki szeretnék magukat bulizni amig még lehet! Inkább most tegyék mint mikor már megházasodtak!
2008. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor honnan tudhatom en h a srac komolyat akar, ha meg o se tudna meg csak par ev mulva? nem szeretnek meg egy ilyen csalodast...:(
2008. jún. 12. 18:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos erre nincs jó mód hogy hogyan tudhatnád meg! Ezt érezni kell hogy szívből szeret-e, vagy csak szeret de semmi komolyat nem akar tőled! Kérdezz rá hogy szeretne-e valami komolyat a későbbiekben!
2008. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

naná, hogy nem akarunk huszonévesen házasodni, ráérünk még lekötni magunkat egy életre, huszonévesen az ember még bulizzon, szórakozzon, kalandozzon, stb..

Hova kell rohanni? nem úgy van már, mint 30-40 éve, hogy 18 évesen már házasodott a gyerek..

2008. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én 31 vagyok és nem akarok.


közös lakásunk van, és babapojekten dolgozunk. mégsem akarok. minek?

csak a papírért fölösleges, rendes lakodalomra meg nincs pénzünk...

2008. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Minek kéne huszonévesen házasodni? Én lány vagyok 28 éves, de eszem ágában sincs férjhez menni. Ha 30 körül megismerkedek valakivel aki komolynak tűnik, bőven elég 35 körül összeházasodni és gyereket szülni. Ha nem, akkor meg így jártam...

Szerintem ez teljesen rendben van. 22 évesen szerintem még te se gondolkozz ezen..

De amúgy a válasz tényleg az, ahogy előttem is leírták. Mert élni és bulizni akar, és egyébként is jócskán ki van már tolva a házasodás és gyerekcsinálás határideje.

2008. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Manapság kitolódott az az idő amikor házasságra adják a srácok a fejüket. Anyagi háttér előteremtése lett a cél. Előbb kocsit akarnak, vagy lakást. Esetleg ezeket közösen a párjukkal, de már ettől is félnek az elkötelezettség miatt. Egyszerűen nem úgy van már mint anyáink idejében hogy hipphopp szerelembe estek, összeházasodtak és majd lesz valami alapon nekiláttak az életnek. Most anyagi háttér nélkül kevés az aki bevállalja fiatalon a házasságot.
2008. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem teljesen rendben van, hogy komoly kapcsolatra, házasságra vágysz. A modern hülye életvitel még nem törölte ki belőled az ösztönöket. Én 18 éves múltam, több, mint 3 éve együtt vagyok a párommal, talán hamarosan összeköltözünk, és mindketten fiatalon akarunk családot alapítani, reméljük, hogy együtt. Tény, hogy manapság az anyagiak sokakat visszatartanak, de ezt köszönjük meg a nagy feminizmusnak. Azt meg, aki 35 évesen gondolkozik szülésen, csak sajnálni tudom, mire a gyereke 20 éves lesz, addigra ő majdnem 60 (ha egyáltalán lesz gyereke), és soha az életben nem látja majd az unokáit. Lehet, hogy most leszólnak, mert 18 vagyok és fiatal, de szerintem nem ez lenne a normális.
2008. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy nem akarnak, a korán kötött házasságok nem tartanak sokáig. Ennyi idősen az ember még bulizzon, tanuljon, mert ha leköti magát akkor már nem teheti úgy meg. 25 éves vagyok, eszembe nem jutna még házasodni nekem sem, hiszen még tanulok jó pár évig. Gyerekek meg főleg nem kellenek még, hiszen miből tartanám el mikor manapság egy biztos munkahelyet alig lehet találni.
2008. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!