Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm mit tehet ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadett16 kérdése:

A barátnőm mit tehet ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A barátnőm legyen B1 a barátja meg legyen B2...szóval a B1-nek a B2-ja drogozott vagyis azt mondta és egészen a mai napig is drogozik és a B1-em most tudtam meg pár napja hogy a B2-ja még mindig csinálja...és hazudott neki ezzel kapcsolatban és nem nagyon tud már megbízni a B2-jában...mit lehet tenni? (Bocsi hogy a B1 és B2-t használtam de így könnyebb és rövidebb volt leírni.)

2013. dec. 3. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Jót mulattam a kérdésen mert az elején és a végén lévő magyarázataid nélkül jóval kevesebbet kellett volna írnod :D


És egyszerű, megbeszélik a dolgot és megpróbálja meggyőzni, hogy menjen elvonóra és szokjon le arról amit tol vagy ultimátum de mivel valószínű a kábítószert választaná ezért ebből következik a szakítás.

2013. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem minden nap csinálja szóval elvonó nem kell és bocsi hogy furcsán írtam le de így egyszerűbb volt! Meg annyi hogy ez előtt egy buliban (akkor is együtt voltak) megfogta egy lány seggét és táncoltak (a barátnőm nem volt ott) , és rá 2 hónapra mondta ezt el neki...és saját maga nem tudta eldönteni hogy melyiket válassza és még be is mutatta neki..
2013. dec. 3. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Dobja ki. Alap, hogy B2-nek saját maga a fontos, a kábszer az első és más nők után kajtat. És még hazudik is. Jobban jár B1 ha otthagyja.
2013. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!