Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az esetben, várjak vagy lépjek valamit?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal, az elmúlt 2 napban nagyon összevesztünk, mert ő direkt féltékennyé tesz engem, utána meg szerinte túl sokat hisztizek meg képzelgek hogy neki van valakije. Azt mondta neki nincs erre szüksége és szakított. Másnap már keresett, hogy nélkülem nem boldog, aludni sem bírt mert folyton rám gondol, ne haragudjak, így végül kibékültünk. Aztán megint összevesztünk és persze megint ő szakított. Utána rámírt facebookon, hogy "szia [...] mit éreztél mikor rádírtam most? örültél? vagy mit? vagy h mit akar ez már megint?:(" meg hogy "azért kérdeztem h mit éreztél mikor írtam, mert ha semmit akkor mindegy", hát elkezdtünk beszélgetni, én meg vártam hogy esetleg bocsánatot kér, de nem. Elmagyaráztam neki kb 3x szépen, nyugodtan hogy mi a bajom, hogy azért képzelgek, mert féltékennyé tesz, erre azt írja "jó, akkor nem tudom mi legyen", na itt elpattant bennem valami és azt mondtam, hogy akkor ha nem akar tőlem semmit, inkább hagyjon békén végleg, mert ezzel NAGYON felmérgesített. Szóval összevesztünk ismét, aztán még ő mártírkodott, és faképnél hagyott. Rá fél órára visszajön hogy "felléptem még jóéjt kívánni, meg ilyenek... de látom nincs már rám szükség. akkor sajnálom h eddig velem szenvedtél, többet nem kell, légy boldog majd", mondom neki kössz nem jóéjt-re lenne szükségem, fú nagyon felhúzott és már olyanokat írtam neki hogy nem érdekel ez, hagyjon békén. Aztán felhív sírva hogy neki mennyire fáj hogy én nem szeretem őt, meg azt írom hogy hagyjon békén meg nem érdeklem, ő soha nem mondana ilyen annak akit szeret, meg hogy én szívtelen vagyok. Mondom, jah, az vagyok... már majd eldurrant az agyam és mondtam neki hogy "írod hogy "akkor nem tudom mi legyen" hát majd megmondom én, ezek után SEMMI", és ezzel rámcsapta a telefont, levett az ismerősei közül és azóta nem keres.


Nagyon szeretem őt, de ez a drámázás már sok volt nekem, meg jah annyira nem szeretem hogy biztos azért vagyok féltékeny... -.- ti értitek ezt a logikát? Most biztos ő is szenved, de nem tudom mit csináljak, hagyjam pihenni hogy gondolkozzon ezen vagy küldjek neki valami apró jelet?



2013. nov. 22. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Vàrj míg megöregedtek-egyiktek sem enged a büszkeségébõl.
2013. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*Aztán felhív sírva hogy neki mennyire fáj hogy én nem szeretem őt, meg azt írom hogy hagyjon békén meg nem érdeklem, ő soha nem mondana ilyen annak akit szeret


Miért nem mondod meg neki, hogy az, aki szereti a párját, nem hagyja el kétszer is egymás után úgy, hogy gyakorlatilag oka sem lenne rá. Illetve biztos van, csak arról te (még) nem tudsz.


Hagyd a fenébe, ha igazán szeretne, nem szórakozna veled.

2013. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindketten hülyén viselkedtek,és egyikőtök sem enged a másiknak,így aztán ebből nem sok jó lesz szerintem.Vagy tanuljátok meg értelmesen megbeszélni a dolgokat egymással,vagy lapát és keress valaki mást,mert ha szeretne ő sem így viselkedne és megértené ha téged valami zavar.
2013. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy én is hülye voltam, de már nagyon kihozott a sodromból hogy szakít velem 2x egy olyan dolog miatt, amit ő idézett elő, aztán meg ez hogy én nem szeretem, meg nem tudja mit csináljon akkor... De szeretném rendbe hozni, mert engem is megvisel ez, meg gondolom őt is, különben nem zokogott volna a telefonba. Csak nem tudom mit is tehetnék.
2013. nov. 22. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Na vajon mit úgy mégis,ne már hogy ennyire nem látod át. :/

Most feltételezésekbe bocsátkozok,szóval ha adott 2 ember akik szeretik egymást.Akkor felmerül egy probléma,ami nagyobbra sikeredik mint kellett volna,most erről van szó ahogyan levettem a dolgokat.

A megoldás teljesen egyszerű,mint 2 gondolkodni tudó ember,leültök kettesben egymással szemben és megbeszélitek egymással kinek mi a problémája a másikkal,hogyan érinti ez őt,és bizony ha kell mindkettőtöknek változtatni kell egy picit olyan irányban,amely megfelel mindkét félnek.És mindezt őszintén kell megtenni,nem elhallgatni bármit is a másik elől,még apróságot sem,mert ez később ugyanúgy problémákat szülhet és fog is.

2013. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na felhívtam hogy sajnálom hogy összevesztünk és hogy le kéne ülnünk megbeszélni, nem a facebookon, hanem személyesen. Erre azt mondja hogy minek, én már elmondtam róla a véleményem, hogy nem érdekel engem, és hogy ez mekkora fájdalmat okozott neki, meg hogy akart hívni de meg bírta állni, hogy ne hívjon... hát mondom oké, akkor bocsi hogy hívtalak és próbálnék békülni, de már jött ki rajtam a sírás, így elköszöntem és letettem a telefont
2013. nov. 22. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog, gerinctelen volt eléd állni és ténylegesen szakítani, ezért megkreált néhány veszekedést, hogy végül úgy jöjjön le, hogy te szakítottál vele.
2013. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja meg mondtam persze ezt is neki hogy azért mondtam ezeket a dolgokat, mert 2x szakított velem ilyen kis hülyeségen, meg hogy ha nem szeretném akkor nem féltékenykednék és "képzelegnék", hanem lesz@rnám hogy kavar-e valakivel vagy sem, de mintha meg se hallotta volna ezeket....
2013. nov. 22. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom de ebben az esetben már úgy látom nem sok dolog segíthet,bár van egy olyan érzésem hogyha most hagyod őt kicsit gondolkozni azon amit mondtál neki,akkor ő fog téged megkeresni nem is olyan sokára,hogy megbeszéljétek a dolgokat csak adj neki időt,és ne keresd egy ideig.Hidd el ha valóban szeret,meg fog keresni és megoldjátok a problémát.
2013. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
felhívott végül, de hát ő nem tudja mit akar már mert hogy miket mondtam neki... elmondtam hát már kb ötödjére hogy mi a baj, erre ő "hát de akkor is micsoda viselkedés ez", stb, nem éri fel hogy ő tesz féltékennyé.... meg levett az ismerősei közül, közben meg írkál nekem, hogy "gondolom pár hét/hónap múlva elmúlik hogy rád gondolok" ... kész a fickó
2013. nov. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!