Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak/fiuk! ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Ferfiak/fiuk! ha valaki megirna a "nok megerteserol szolo konyv"-et mit szeretnetek leginkabb tudni? Mit kerdeznetek a noktol?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A közhelyeket (miért nem mondja ki amit akar stbstbstb) félretenném, és inkább azt kérdezném, hogy a legtöbbjük miért ilyen prűd az ágyban :(
2013. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es: szerintem csak rossz csajokba szaladtál bele. Nekem nem nagyon volt prűd csajom.. vagy csak kihoztam belőlük a legjobbat, mert nem voltam önző és viszonozták?


Kérdez: Engem érdekelne pl. a "Hiszti dinamikája, miértje", valamint, a "Biztos kapcsolat tudatában, már nem kell vadítónak lennem" gondolat kialakulása. S nem utolsó sorban: "Megcsalásnak tekintem ha más nőt is elismer vonzónak pl. a strandon" gondolat eredete.


S lenne még...

2013. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hiszti:azert hisztizunk,mert amikor angyalok vagyunk,letoritek a szarnyainkat es seprunyelen kell folytatnunk az utunkat-pusztan rugalmassagbol.Es mert egy noi alapszabaly:a ferfiak azt szeretik ha bunkozunk veluk-olyankor kezesbaranyokka lesznek.

Prudseg:nem vagyunk azok csak ugy teszunk mert ezt varja el a tarsadalom tolunk.Dicsergessetek sokat ha mesztelenek vagyunk,es akkor kibujik belolunk a kisordog:)

35N

2013. dec. 6. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés pusztán elméleti, vagy tényleg írónő akar lenni és mesztelennek írja a meztelent?


Ennek ellenére a válaszban van igazság, de sok nőnek több kell annál, mint hogy dícsérgetjük. Egyébként ez a társadalom és kultúra rossz hatásával teljesen egyetértek.

2013. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsanat.Tudom hogy elgepeltem de meg idokorlat alatt allok es nem volt idom javitani.Az ironoi kepessegekhez meg nem jo helyesiras(bar a tortentek ellenere nekem az van),hanem kivalo megfogalmazas kell.De ne ragadjunk le ennel.Tenyleg mindent tudtok a nok gondolkodasarol?
2013. dec. 6. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nézitek le oly gyakran a "köcsög" férfiakat?
2013. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy miért hiszik egy tányérról, hogy le fog esni, ha az asztal szélétől nincs legalább 15 centire?
2013. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
AZT KÉRDEZNÉM-DUGUNK? XD
2013. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nahat!Mar dereng miert nem ertitek a noket!

Bar ugy tunik tok hulyek vagytok.

Valaki,ertelmes kerdest,titkot,armanyt,cselszovest,taktikat akar tudni???

Hat ertelmesen kerdezzetek szepen!_bocsanat,aki normalisan kerdezett arra nem vonatkozik:)

2013. dec. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!