Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus és biszex lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és biszex lányok, elmesélnétek történeteteket, hogyan jöttetek össze más lányokkal?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogyan ismerkedtek, vagy hogy vettek le a lábadról és a történetetekbő talán tanulhatok, ötletet meríthetek. Milyen jelekből ismerted fel, honnan ismerted, ki és hogy kezdeményezett és ...szóval mindenre kiváncsi vagyok.

Nagggggyon várnám a sztotikat:)

Korortokat és a partenerd korát is írd meg légyszíves. 21L


2013. nov. 14. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy a sikertelen, esetleg elutasitással végződő próbálkozások is tanúságosak lehetnek, még ha kínos is.
2013. nov. 14. 14:45
 2/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj h írok de ez engem is érdekelne mivel ezzel kapcsolatban nekem is gondjaim vannak:D:/
2013. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Réges-régen, egy messzi-messzi iskolában elkezdtem barátkozni egy osztálytárssal. Ekkor lehettünk 15-16 évesek. Egyre jobb barátok lettünk. Én sejtettem (bár évekig tagadtam), hogy biszex vagyok. Mivel magamnak sem vallottam be, persze neki sem mondtam. Ő egy nagyon konzervatív család jól tanuló, visszfogott, persze teljesen hetero kislánya volt. A megtestesült ártatlanság és tökéletesség...

Egyre inkább éreztem, hogy nem elég nekem a barátság, és egy szép nyári este (ez volt érettségi után - 18-ak voltunk) egy még ennél is hosszabb e-mailben leírtam az érzéseimet. Természetesen fölöttéb be voltam barnázva, mit fog lépni...

Válasz? "hehehe... nem fogok lefeküdni veled!"

Még aznap éjjel kiderült neki is vannak hasonló gondolatai, és már 3 éve boldogan élünk együtt :)

P.s.: Két hétre rá, már lefeküdt velem :P

2013. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3


:))) Nagyon jó! :)

2013. nov. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző barátnőm biszex, mindig is éreztem rajta. Egy törékeny nőt kell elképzelni, aki olyan hatást kelt a domináns félre, hogy le kell vadászni. :D Pont ezt tettem, elcsábítottam. Valójában csak szexkapcsolat volt, de hihetetlenül izgatott, pont ez a nőiesség és törékenység benne. Volt egy másik barátnőm, ő egy tipikus radikális leszbikus volt. A heterók hülyék, a heterók az egyformák, ő a különc, ő egyedi, stb. Nem szeretem az ilyet, sajnos későn vettem észre. Vele is szexnek indult, szerelem lett, mert naiv voltam. Alapvetően eddig mindenkinél megéreztem, ha nyitott a dolgokra. :) Valamiért kiszúrom, hogy hogyan, nem tudom elmagyarázni. :)
2013. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De kár, hogy nem tudod elmagyarázni:(

Kösz a történeteket:)

2013. nov. 16. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!