Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan dolgoztátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgoztátok fel a szakítást?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol kezdjem. Első nagy szerelem, avagy első komoly kapcsolat mindkét fél részéről. Együtt vesztettük ez a szüzességünk. Nagyon szerettük egymást, Görögorszgába is voltunk nyaralni kettesben. Holnap beszéljük meg végleg a dolgokat, megkérdeztem, azt mondta, hogy készüljek fel rá, hogy nagy valószínűséggel el fog hagyni engem.

Azt mondja, már nem érez ugyanúgy irántam, mint régebben. Már csak néha hiányzok neki és azt mondja, hogy nem szeret, csak mikor vele vagyok, akkor érez irántam valamit, vagy néha mikor egyedül van, fel-fellángol az érzés, de aztán megint elmúlik. Azt mondja, hogy szerinte nem fog változni ez az érzés és így nem akar velem tovább lenni.

Napok óta minden este álomba kell sírjam magam, hogy el tudjak aludni. Nagyon szeretem őt, feláldoztam érte sok mindent és mindent fel is áldoznék újra megint, de már késő. Úgy érzem, hogy nem fogom tudni feldolgozni ezt. Most is csak itt ülök, azt se csinálom szívesen, amit eredetileg szívesen csinálok, teljesen nulla az életkedvem, egész nap a sírás kerülget a gyomorgörcs mellett. Jól tudom, hogy önsanyargatás ez, de egyszerűen megszakad a szívem, darabokra hullik az életem és nem tudok vele mit kezdeni.

Ti hogyan dolgoznátok fel?

19f



2013. dec. 7. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
sport, filmek nézése
2013. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem, hogy ezt egy csaj írta, mert egy férfi nem lehet ilyen puhány. Még a kispárnádat is telesírtad? Nem érzed szánalmasnak a viselkedésedet? Nem szorult beléd semmiféle méltóság?
2013. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
hentes bárdal dolgoztam fel az elő szakitásomat:D
2013. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Milyen méltóságról beszélsz? Úgy utálom, mikor valaki a férfi szót a társadalmilag beidegződött definícióval teszi egyenlővé.

Szóval szerinted a férfi nem sírhat és a saját önérzete legyen fontosabb neki, mint a párja, akit mindennél jobban szeret? Én nem ilyen vagyok. Ha neked ez puhányság, akkor ez van, de nem fog rajtam segíteni.

2013. dec. 7. 10:38
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sírd ki magad, aztán irány az élet. Sz.r lesz, de majd idővel javul. Sportolj, keress egy új hobbit, legyél sokat a barátaiddal, vegyél egy kutyát, főzz, csinálj bármit, ami leköt.
2013. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát egy férfi ne is sírjon, mint egy kislány, akinek elvették a kedvenc babáját!


Pont ez segítene rajtad! Ha felfognád végre, hogy ember lennél te is, akinek van méltósága, önérzete, becsülete.

Majd még könyörögni is fogsz neki, vagy mi?

Én nem is hagynám a helyedben, hogy így elhagyjanak. Hogy készüljél fel rá előre! Már abban a pillanatban kellett volna, azt mondanod, hogy rendben van, minden jót, szia!

2013. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hidd el én is így gondolkodtam addig, amíg nem jött ez a szar egyenesen a nyakamba. Ha te átéltél ilyet és volt bátorságod ezt megtenni, akkor minden tiszteletem a tiéd.
2013. dec. 7. 10:50
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
55% érzéketlen ember vagy. minden érző férfit megvisel a szakítás. ha nem így lenne nem ölnék meg magukat emiatt, nem innák le magukat, nem törnének össze. nincs genetikailag programozott kemény férfi viselkedés. a férfi és a nő ugyanúgy érez. ezt a különbséget csak az agybeteg társadalom erőlteti, hogy megnyomorodjon a férfi. tartsa magát kifelé, legyen alkoholista
2013. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én jó tanácsot adtam a kérdezőnek, ti meg csak annyit tudtok mondani, hogy sajnáltassa magát továbbra is, meg sírja tele a kispárnáját.
2013. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ha megéli hamarabb elmúlik. sírjon csak! ez az egészséges
2013. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!