Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon el vagyok keseredve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Nagyon el vagyok keseredve fogalmam sincs mit tegyek? Segitsen aki tud kerlek!

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo:egy gyerekkori baratommal most baratsag extrakkalban vagyunk,csakhogy en "UGY" szeretem ot.de multkor bejelentkezve hagyta a facebookjat es lattam hogy egy csajjal akit nem regota ismer szerelmesen levelezik.A csaj irto messze van,de szivecskeket irogatnak egymasnak mondjak hogy jajj most pont rad gondolok,szoval csopog a nyal az uzeneteikben.Amikor a fiu velem van mindig mondja hogy milyen jo neki de azt is mondja hogy nem szerelmes belem.Velem nem "ugy" levelezik...:( Felek hogy amikor visszamegy magyarorszagra talakozik ezzel a csajjal es lesz koztuk tobb is.szet mar a feltekenyseg.mit csinaljak a fiuval?dobjam ki?adjam a tudtara hogy szeretem?segitseg!

2013. dec. 8. 10:10
1 2
 1/17 anti paladin ***** válasza:
100%
Dobd. Fölösleges elmondani, ha akart volna valamit, már megtette volna. A kapcsolatotok ténylegesen csak a szexről szólt, fölösleges egy szerelmi vallomással bonyolítani, jó eséllyel negatív irányba módosulna a viszonyotok már csak azért is mert csalódni fogsz a vallomás utáni elutasítás miatt.
2013. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek #1-essel, teljesen egyértelmű a helyzet.
2013. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nektek csak szexről szól a kapcsolatotok ennyi.

Én is voltam már ilyen helyzetben, nehezen tudok becsajozni de egyszer az élet úgy adta hogy szerelmes lettem egy nálam messze élő lányba de ugyanakkor egy helyi csajt is felszedtem vele csak szexeltünk semmi más nem volt, viszont tudta hogy nekem van az a lány akit szívemből szeretek és ő elfogadta a dolgot hogy nekem ő kell, és ha komolyabb lesz akkor vége a szexkapcsolatunknak.

2013. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ugy latom, mostanaban minden, amugy tökeletesen egymashoz passzolo par a lehetö leghülyebb körülmenyek között ismerkedik meg. (Sajat tapasztalataim is közrejatszanak - igyekszem viszonozni ertekes valaszaidat).


Ebben magadat kinzod. Ha többszörösen is tudtodra adta, hogy milyen jo neki, de nem szeret, akkor eleg egyertelmünek tünik a helyzet. Raadasul fantasztikus helyzetben van, mert te erzelmekkel/odaadoan összebujsz vele, ö meg elvezi.


Öszinten tanacsolom, hogy fejezd be vele az együttleteket. Mindket esetben. Egyreszt azert, hogy tiszta lappal belemenjen egy igeretesnek tünö kapcsolatba. Masreszt, hogy esetleg radöbbenjen, hogy igazabol nem csak a szex hianyzik neki veled. Sokszor a semmitteves a legnehezebb, föleg, ha közben emesztik az embert a remenyei...

2013. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A "barátság extrákkal" egy működő dolog ha mindkét fél a helyén tudja kezelni a dolgot. (tapasztalat)


Ebben az állapotban barátok vagytok, akik olykor szeretkeznek. Valójában nem tartozik elszámolással neked.

Elvégre nem barátnő vagy, hanem csak barát.


Úgy látom nem a helyén kezeled, többet akarsz tőle.

A barátság miatt ő valójában szabad ember, és te is.

Ha féltékeny vagy, többet akarsz tőle. Nos akkor lépjetek előre, és ne csak barátság legyen, hanem járjatok együtt. Vagy ne, maradjon ez a kapcsolatotok, de akkor nem kell elszámolnia neked, nincsen ilyen kötelezettsége.

2013. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,be kell latni hogy igazatok van.mar volt hogy kidobtam de 3 napnal nem birtam tovabb olyankor mindig visszasirja magat nem birok neki ellenallni. :/
2013. dec. 8. 10:35
 7/17 Költőnő? ***** válasza:

ennek sajnos a te olvasatodban semmi jövője

csak gyötröd magad.

barát vagy, akivel lehet üríteni

de nem szerelmes.

épp van rá esély, h ha elmondod neki, h mit érzel és akkor majd rádöbben h te vagy neki az igaz, de ilyen ált csak a filmekben van.

A valóság azonban általában az, h nem tudja viszonozni az érzéseid, sajnál és inkább megszakítja veled a kapcsolatot, mert úgy gondolja, h ezzel teszi a legjobbat veled/neked

2013. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Epp ez az hogy megszakitani nem akarja.Ha hianya van,rohan hozzam.Barati korokben meg heccel de ezt betudom annak hogy kissebsegi komplexusa van.Arra gondoltam hogy most hetfon kiteszem a szuret(megint)egy jo ideig hatha eszbe kap!szerintetek?
2013. dec. 8. 10:52
 9/17 anonim ***** válasza:

Látom még mindig nem érted.

Barátság extrákkal.

Nincsen egymás felé kötelezettségetek! Ez erről szól.

Te mégis követelni akarsz tőle, féltékenykedsz.

Vagy járjatok együtt, és fonjátok szorosabbra a kapcsolatot és akkor már lesz egymás felé elvárni való, vagy ne, de akkor ne rúgd fel a szabályokat önkényesen.


Ezért nem való mindenkinek a barátság extrákkal dolog, mert idő kérdése és valamelyik elkezdi felrúgni a szabályokat, és követelésekkel áll elő :)

2013. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen,de en mar nem baratsag extrakkalt akarok.csakhogy ezt nem mondom meg neki mert nem tudom hogy o mit erez.Most meg fogom majd neki mondani hogy meguntam ezt a kavarast ugyhogy kiteszem tuti megint vissza akar majd jonni. :P
2013. dec. 8. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!