Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, mert nem...

Valaki segítsen, mert nem tudom már mit tehetnék, hogy leadjak a fenekemből!? Elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
Az helyzet, h én alacsony termetű lány vagyok, és a fenekem meg a combom picit nagy.. legalább 3hónapja alig eszek ,és ugyancsak 2 hónapja járok táncra meg aerobikra, és az utóbbi 2 hétben pedig már csak gyümölcsöt eszek:( ettem már fogyasztós gyógyszereket is, de az sem használt:( valaki tudna valami ötletet adni, mert én már tényleg nem tudom hogy mit tehetnék:(
2009. márc. 13. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Otthon is tornazzal mindennap, youtoube-n vannak gyakorlatok, esetleg vegyel kazettakat, akar hasznaltan is tudsz, ugy olcsobb, jo zenere tornazz, tobb kedved lesz csinalni.

Jon a jo ido, biciklizzel minel tobbet, az ingyen van. Fontos, hogy eroteljesen, ne csak bicozgass, hanem hajtsd meg rendesen.

A kajanal hagyd el a kenyeret, a lisztes dolgokat, edessegeket, es az uditoket is. Rengeteg vizet igyal.

2009. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2009. márc. 13. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
én rubint rékás dvd-t ajánlanék, nagyon rámegy a popsitornáztatásra :)
2009. márc. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon tudom ajánlani a Norbi kickbox dvd-t!!

Nagyon jó!!Tapasztalatból mondom

2009. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!