Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen. Beele fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen. Beele fogok pusztulni?

Figyelt kérdés
exPárom 1.5 év után szakitott velem 2 hete azzal az indokkal, hogy nem vagyok elég jó neki és megúnt...nem elég hogy ez magába eléggé bántó, de ebbe én belepusztulok..reggeltől estig csak sírok.. szabadságot vettem ki, majd kirúgtak a munkahelyemről is...az életem volt..annyira szeretem még mindig :(
2013. nov. 26. 21:58
1 2
 1/19 Noydra ***** válasza:

Hát, kitartást tesó!

Nem lehet erre mit mondani :(

2013. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát ez összejött, de ennyire nem függhetsz tőle.

Milyen idős vagy?

2013. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
24N
2013. nov. 26. 22:02
 4/19 anonim ***** válasza:

Eleinte ugyanilyen kurv. sz.r lesz, mint most

Öntsd ki a szíved a barátaidnak, sírd ki magad, majd próbálj meg talpra állni

Valamivel le kell foglalnod magad, amitől nem rá fogsz gondolni egész nap

Hidd el, a nagyon sok idő gyógyír mindenre...

2013. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, hogy senki nem ér annyit, hogy két héten keresztül folyamatosan sírj utána.

Éldd az életed. Kezdetben nyílván nem lesz könnyű, de mozdulj ki otthonról, talalkozz ismerősökkel.

2013. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Fél éve együtt éltünk, kisbabát terveztük már.Soha nem voltam lelkileg gyenge, volt már több kapcsolatom is, de egyik sem tett még ennyire padlóra...
2013. nov. 26. 22:08
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem pusztulsz bele!

Tessék kisírni magadat, berúgni párszor, aztán kiegyenesíteni a lelki gerincedet, és élni tovább! El fog múlni, tessék erőt venni magadon, és kikezelni ezt magadból. Igen, fáj, sokáig fog is, de ez minden!

Én férfi vagyok, nekem se picsogj mint a barátnőidnek, mert addig foglak vegzálni, amig el nem döntötted, hogy igenis túlélem,igenis erősebb vagyok, és ottrohadjonymegaholvan!



Érted ugye miért írtam ezt? ;))) Így menni fog ;)

És pasival beszéld meg. A barátnőid sajnálni fognak, meg elmondják minden szemétnek, de túlélési trükköt nem nagyon mondnak. Csak hagyják, hogy belesüppedj a fájdalomba. ;)

2013. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de ne rohadjon meg, soha nem bántott , még 1 szóval sem...álompasik álompasija..egyszerüen nem tudom mi történt..mi meg állitolag az álompár..lehet hogy bután fog hangzani, de egy nagyon közeli családtag temetésén nem omlottam ennyire össze..ő volt az életem :(
2013. nov. 26. 22:17
 9/19 anonim ***** válasza:

Dede. Semmi szükséged rá. És ne picsogj. Sírd ki magadat, rúgj be, fájni fog, de ne érdekeljen. Elviseled, kibírod, elmúlik! A padlóra ne feküdj önként, hogy rugdoshassanak!

A munkahelyedet pedig tartsd meg az az első! Segít ha erre figyelsz!

2013. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon meg tudlak érteni, de nagyon. Sajnálom, hogy téged ennyire durván megviselt. Engem barátnőm hagyott el mert egyetemre ment és ott úgymond bekattant rájött még ki se élte magát és teljesen más ember lett. Próbáltunk barátok lenni de csak kihasznált és 2 hónapig csak a szívemet törte össze folyamatosan pár naponta majdnem minden nap sírok. Nekem is nagyon komoly volt ő volt életem álma elképesztően szerettem volna az életemet adtam volna érte csodálatos kapcsolat volt mi az eljegyzést tervezgettük már nagyon szinte már a menyasszonyom is volt. Borzasztó ez és hihetetlen, hogy az akivel minden nagyon jó hirtelen megváltozik és pokollá változtatja az életed így a mennyországból fénysebességgel zuhansz a pokolba és csapódsz be mint egy zsák szar. Kitartás tudod, hogy csak idő kell. Én is többször úgy voltam én feladom nem akarom tovább az életet csak az visz tovább, hogy még újra és újra találjak szerelmet. Szeretni akarok valakit szerelmes akarok lenni ha már életem szerelme elhagyott.
2013. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!